Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol ismerkedjek emberekkel?

Hol ismerkedjek emberekkel?

Figyelt kérdés

Nincs rendes munkám. Alig vannak emberi kapcsolataim, a korosztályom szerintem nem is kíváncsi rám.

Amúgyis hol ismerkedjek? Az utcán, rendezvényen nem lehet embereket leszólítani.

A munkahelyen és legtöbb helyen ahová járok, nem a korosztályom van. Akkor mégis hogy? Ismerkedjek a neten, vagy mi? Haverokat is tinderen kell szereznem? Vagy hol ismerkedjek?


Itt vagyok egyedül, kimozdulni ritkán szoktam (egyedül hová is menjek?? Max túrázni tudok a városban, de az nemsok).


Itt vagyok 25 évesen. Néhány év és 30 leszek. Az elmult 10 évben két kezemen meg tudom számolni, hányszor éreztem jól magam haverokkal, ismerősökkel A párkapcsolati kérdésbe már bele sem megyek (egy katasztrófa az is).


Mégis mit csináljak?

Alig vannak élményeim. És ez még sajnos csak egy kis szelete a problémáimnak, amik egyre gyűlnek. :( De ha ez megoldódna, talán lenne egy kis életkedvem.


Télen, nyáron, fagyba, forróságban a szobámban rohadok évek óta, egy kis túlzással.



2022. máj. 11. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sport. Azon belül is küzdősportok.
2022. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túraklub, külföldi nyelvklub,nyelvtanfolyam.
2022. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is a sport vonalon indulj el.
2022. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!