Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkedjek emberekkel?

Hol ismerkedjek emberekkel?

Figyelt kérdés

Mihez kezdjen magával egy olyan illető, aki egy isten háta mögötti kis faluban él, nincsenek barátai, az ismerősei pedig annyira ismerősök, hogy tudják az arcát és a nevét?


Nincs se pénze, se munkahelye, más sem tudja kisegíteni anyagilag, egyetemre is csak levelezőn jár.


Keressek munkát? Igen, azt próbálom már augusztus óta. Ismerkedjek az egyetemen? Azzal a tíz szaktárssal akik jóval idősebbek nálam? Meg aztán mindenkinek megvan már az ismeretségi köre, nem akarok csak úgy "odatörni" hozzájuk. Pár éve még vágytam a magányra, de lassan rájöttem, hogy ez hosszú távon nem tesz jót nekem.


Elköltözni sem tudok innen, mert ugye nincs pénzem, munkahelyem meg részben azért nincs, mert ilyen semmilyen helyen élek.


Az internetes ismerkedéssel meg az a baj, hogy előbb-utóbb eltűnnek az emberek, mert mindenki inkább a közelebbi ismerősöket részesíti előnyben.


Ezt most ki kellett írnom magamból, köszönöm hogy elolvastad, ha megtetted.



2021. okt. 28. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a suli egy varosban van. Miert nem kezded ott az àllaskeresést.
2021. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Ismerkedni vannak hobby csoport tanc stb.
2021. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de csak két gyorsétterem adott visszajelzést. Az egyik elutasított, a másik elfogadta, de én utasítottam el. Mert én nem vagyok az a pörgős ember, így egyből kirúgtak volna, aztán még rosszabb lenne a kedvem.
2021. okt. 28. 09:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Könyvtàr vagy valamelyik hivatal?
2021. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, itt helyileg azok vannak a könyvtárban és hivatalban, akik közeli barátai a polgármesternek, máshol nem tudom ez hogy megy.
2021. okt. 28. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyujts penzt, koltozz Pestre
2021. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj ott állást keresni, ahol a sulid van, és esetleg más diákokkal együtt albérelni közösen. Menj oda a nappalisokhoz, hátha van valaki, aki tud tippet adni, vagy keres lakótársat.
2021. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs abban a faluban legalább egy hozzád hasonló fiatal, akivel barátkozni tudnál?

És a környező településen? És a városba, ahol egyetemre jársz? Biztos, hogy mindegyik szaktársad jóval idősebb nálad? És a többi diák? És bárki más abban a városban? Biztos, hogy tudnál baráti kapcsolatokat létesíteni, ha elköltöznél? A neten se lehetetlen környékbeli ismeretségeket találni.

2021. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazából lehet először saját magamat kellene rendbetennem, mielőtt ismeretségeket alakítanék ki. A hozzám hasonló negatív emberekre senki sem kíváncsi, ami érthető is.


Szerintem csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert nagyon kétségbe voltam esve.

2021. okt. 28. 18:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt majd ők eldöntik, hogy érdekes vagy-e számukra. Ezt ne te döntsd el helyettük.
2021. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!