Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valahányszo...

Miért van az, hogy valahányszor coming outolok egy velem azonosneműnek, aki heteroszexuális, az megkérdezi, hogy nekem ő bejön-e? Aztán miért sértődik meg, ha az a válasz, hogy nem?

Figyelt kérdés

Azért emberi tulajdonságok kategória, mert úgymond hiúsági kérdésről van szó, szóval remélem nem kerül át máshová.


Nyilván nem titkolózom örökké senki előtt, hogy amúgy biszexuális vagyok és a lányokat szeretem jobban. Szerintem ezzel nem dörgölöm senki orra alá a szexuális orientációmat. Egy barátságban csomó olyan téma merül fel, amiből hacsak nem hazudozik az ember, kiderül, hogy mi a helyzet. Például a gimiben volt kollégiumi szobatársaimmal baráti kapcsolatom volt végig, és nyilván megbeszéltük a pasi-ügyeket, van aki felcsapott önkéntes kerítőnőnek, hogy összehoz valami fiú haverjával. Nyilván a találkozás kínos szituációját el kell kerülni valahogy, egyenesen, és fel kell vállalni, hogy figyu, amúgy én inkább a nőket szeretem. Idővel úgyis felmerül, hogy miért nem beszélek semmilyen srácról. Viszont én valahányszor elmondtam baráti körben, hogy mi a helyzet, más lányok részéről felmerült, hogy "ó, akkor én bejövök neked?", amire nekem nyilván "nem" a válaszom, csak akkor mindig van egy enyhe kínos reakció, amit nem igazán értek.


2022. máj. 12. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

mert nok, nembirjak feldolgozni, hogy nem korulottuk forog a vilag, es hogy neadjisten nem jonnek be valakinek.

tisztelet a kivetelnek

2022. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is észrevettem már ezt. Én nem vállaltam még fel a családom, ismerőseim előtt, hogy biszex vagyok, a párom az egyetlen, aki tudja jóformán. Amikor suliba jártam pár éve, valahogy egy órán szóba kerültek a melegek, biszexek, stb. és mondtam, hogy nekem nincs bajom a melegekkel (lehet amúgy, én laktam nagyon konzervatív felfogású területen, de az osztálytársaim 80%-a kb. még ezen is megrökönyödött..:D) és egy lány osztálytársam ott verte a mellét, hogy hát szerinte undorítóak, meg hogy ha egy barátnőjéről vagy ismerőséről derülne ki, hogy biszex vagy leszbi, tuti messzire elkerülné, mert nem akarja, hogy ott ráhajtsanak meg minden...Legszívesebben megmondtam volna neki, hogy én nőket preferáló biszex lányként még bottal se piszkálnám meg, úgyhogy ne legyen már annyira nagyra magával...Nem is értem amúgy ezt a felfogást, gondolom a hetero nők sincsenek ráizgulva kivétel nélkül minden egyes férfira, miért gondolják, hogy egy nő, aki nőkhöz (is) vonzódik, majd biztos pont rájuk fog nyomulni?
2022. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk nekem is az lenne a gondolatom hogy azért mondja el a velem azonos nemű illető hogy meleg/biszex mert akar tőlem valamit. Ha nem akar, akkor minek mondja? Mi közöm van hozzá, mit érdekel engem? Min változtat? Azzal kavar akivel akar. Szerintem ez magánügy.
2022. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 A barátok meg szoktak beszélni egymással személyes dolgokat. Ha tőlem egy fiú barát megkérdezi, hogy hova vigyen el egy lányt randizni, de nem mondja meg, hogy konkrétan kit, akkor nem gondolom azt, hogy azért kérdezi, mert rám akar hajtani, és az sem fordul meg a fejemben, hogy mi közöm ahhoz, hogy kivel kavar, ez magánügy, mert nyilván barátként kérhet tanácsot tőlem. Ha egy random idegen tenné ezt, akkor nyilván furcsállnám, hogy minek mondja, de egyébként nem fura barátok közt, legalábbis szerintem.
2022. máj. 12. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Magánügy,csak nem tudják a szó jelentését.

Nyilvánvaló hogy megkérdezi,hogy azért lógsz-e vele,mert elmondtad hogy mi a helyzet.

Viszont nagyon gáz lenne,ha ezt valaki nyilvánosan megcsinálná velem.

Tuti hogy levágnám a fejét,levideóznám,és menne az anyukájának.

Nem nézek ki amolyan tipikus városi divatmajomnak,nem igazán jönnek a közelembe ilyenek.

Sőt,fiúnak is inkább férfias vagyok mint ilyen babaarcú cukipofi.

Hál Istennek hogy nem sok ilyennel találkoztam.

Mocskosul undorító volt,mikor egy csávó megkérdezte hogy mennyiért smárolnék vele,a barátnője meg csak nézett mint hal a szatyorba.

Nők nyilván bátrabban beszélgetnek ilyen témáról,mert őket nem bántják.

Illetve sokan vannak akik mindenkinek meg akarnak felelni,nem tudják elfogadni ha nem miattuk kel a nap.

Na pl számukra minden sértő majdnem.

2022. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Függetlenül a nemektől és vonzódásoktól:

senkinek se esne jól ha a szemébe mondják, hogy "nem jössz be". Inkább kitérő választ adj.

2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim alapján, a kitérő válaszok nem segítenek, max késleltetik pár mondtattal azt, hogy ki kelljen mondania választ.
2022. máj. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!