Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme élni egy olyan...

Mi értelme élni egy olyan embernek aki semmiben nem jó, és nincs jövője?

Figyelt kérdés
Nagyon visszahúzódó iszonyúan ezért se barátnő se társasági élet. Nem is helyes nem férfias. Nem is okos ezért csak nehéz munka jut neki kevés pénzért. Ön állóan megélni sem tudna. Próbált rájönni miben lenne jó de nem jutott semmire. Igazából ez én vagyok és rájöttem arra nekem nincs jovőm és elgondolkodtam mi értelme nekem élni. Itthon vagyok mindig mert semmire nem telik, bár amúgy sem lenne kivel ki mozdulni. Nehéz munkák az országban nincsenek megfizetve szóval egy nem annyira okos ember nem élhet meg egyedül ha még társa sincs ezért gondolom nekem nincs jovőm. Most még itthon vagyok családi házban csak azért nem pusztultam még el.

2022. máj. 14. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából ennek nem tudom mi értelme mert ha véletlenül tetszenék is egy nőnek valaha egy ekkora csöves kinek kell?
2022. máj. 14. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs! Mindenki jó valamiben, pontosabban több dologban. A passzivitás persze, hogy kényelmesebb, mint átlépni a saját árnyékodat és próbálgatni új dolgokat, csakhogy ebben az állapotban te szenvedsz, és senki nem fogja helyetted megteremteni az életfeltételeidet. Neked kell tenni érte. Jól jön ehhez egy pszichológus.
2022. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


És főleg: ugye nem ehhez a közösségi felületen történő hozzászólásokhoz méred önmagadat?


Furcsállom, hogy férfiak esetében ilyen szintű önbizalomhiány fel tud lépni. Nem igazán tapasztaltam meg ezt az ismeretségi körömben...

2022. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon rossz ilyennek lenni. Még a szakmunka se erősségem. Régen az akartam lenni de nem voltam ügyes benne. Legalább egy valamiben jó lennék amiben pénz is is van sokat segítene
2022. máj. 14. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Mert én is ilyen vagyok, de nőben.
2022. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tanfolyamra, keress masik munkat ami tobbet fizet
2022. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!