Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor miért van az hogy...

Ilyenkor miért van az hogy egyik visel símaszkot a másik meg nem?

Figyelt kérdés
Már többször láttam mikor speciális alakulatokat mutatnak be gyakorlatozás, edzés közben. Egyik-másik személyen van símaszk a többin nincs. Ennek így mi értelme? Vagy akin van az valami magasabb beosztású és neki azért kell felvenni hogy ne legyen felismerhető a magasabb beosztás miatt?

2022. máj. 15. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyakorlatozás. Edzés.


Mindenki ilyenkor olyan aláöltözőt hord, ami megengedett, ami (jobb helyeken) kényelmes.

Amikor én is voltam ilyen gyakorlaton, egyik nap volt rajtam símaszk, máskor nem. Attól függ, fáztam-e reggel.

Sőt, valakin ilyen kesztyű volt, valakin olyan. A harmadikon kesztyű se volt.


A lényeg, hogy "kéreg" (felső öltözet) egységes legyen. A többi alatta lévő dolog (zokni, bugyi, kisgatya, maszk, sál) nem számít.

2022. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
+nyilván ne rikító pink színű legyen, de úgyis érted, mire írtam :)
2022. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 De ezeket sokszor bent csinálják, a hideg ellen nem hiszem
2022. máj. 15. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Akkor csak azért, mert valakinek így tetszik. Vagy hogy jobban szokja (tudniillik fizikai aktivitás közben rohadt nehéz benne levegőt venni). Egyrészt úgymond erősebbé teszed vele az edzést, másrészt megszokod, hogy rajtad van.


Harmadrészt van nekem is olyan ismerősöm, akinek ha megmondják, hogy a mai edzésre póló, melegítő is elég, ő már csakazért is izompólóban, gyakorló nadrágban és taktikai övvel jön.

Buzgómócsingoskodás :D

2022. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah én meg azt hittem azért hogy ne ismerjék fel őket :D azért nem értettem hogy egyiken van másikon nincs
2022. máj. 15. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Akcióban igen, valóban azért van.


Bár gyakorlaton most hogy visszaemlékszem, egyszer én is azért vettem fel a maszkot, hogy zsarumagazinban ne legyek felismerhető :D

2022. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyesek nem akarnak sztárok lenni :D
2022. máj. 15. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem kötelező a maszk, az vesz fel aki akar.
2022. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jó nagy f@szságokat irogatnak...

A speciális alakulatoknál vagy elit egységeknél, a műveleti csoportoknak kötelező a maszk, ha bemutató, vagy bármi van...

Itt ahogy látom a TEKet írtad, igen ők is mivel nemzetbiztonsági tevékenységeket is végeznek, megfigyeléseket, stb.

Nyílván youtubon emberünk nézi a TEKes videót háza előtt az az ember elmegy vagy ott van a sarkon már leveszi a dolgot...

A nagyobb beosztásuaknak nem kell mivel ők nincsenek terepen, max műveletirányítók a háttérbe, nekik nincs meg a kockázat hogy felismerik akció közben..

2022. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!