Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzam vissza?Másval...

Hogyan változzam vissza?Másvalaki lett belőlem.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban közvetlen voltam,egy idő után félénk és csendes lettem nagyon hosszú ideig.Majd most újra más lettem.Nagy szám lett,folyton csak jönnek a gondolatok amik eddig nem jöttek,többet beszélek,bátrabb lettem.Már egy idegennek is be mertem olvasni,amikor az kaffogott velem.Persze a "boszorkáktól,agresszív nőktől férfiaktól még mindig megijedek és vissza fogom magam ha ilyenekkel van dolgom el kap a félelem.De azt látom magamon,hogy a csendességem alább hagyott és már jobban ki merek állni magamért persze nem mindig és nem minden esetben.Helyzetfüggő.Pl beszólt egy egyszerű hulladékszállító,hogy nem kéne válogatni a lomtalanításkor kidobott holmik között és én hirtelen lesokkoltam nem tudtam megszólalni de van mikor meg ölni tudok.Miért változtattam meg?Talán a személyiség lecserélődik 7 évente legenda igaz lenne ?
2022. máj. 15. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
változhattam
2022. máj. 15. 22:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az érzéseim is változni fognak?
2022. máj. 15. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2022. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem is így volt. Az emberek változnak, és ez így a jó. Ameddig a változás neked megfelel, addig az jó, sőt, van, hogy magadon is változtatnod kell, hogy azzá válj végül, akivé szeretnél. Amúgy meg a leírásban hihetetlenül magamra ismertem néhol. Bár szerintem a környezetem néha már nehezen visel, idáig is eljutottam (vagy vissza), éppen a nagy szám, meg a morbid hozzászólásaim miatt, de nekem ez megfelel. :)))
2022. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legnagyobb félelmem, hogy olyanná válok, amivé tényleg nem akarok és sajnos az embereknek köszönhetően már egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy olyanná váljak. De nálad az nem baj, hogy bátrabb lettél, jó az ha megtudod védeni magad.
2022. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25,N
2022. máj. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!