Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arrogáns és türelmetlen...

Arrogáns és türelmetlen vagyok, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Észre vettem magamon, hogy hiába van rengeteg szerettem, barátom, hihetetlenül arrogáns vagyok az emberek nagy százalékával és egyre kevesebb a türelmem is. Nem szeretnék ilyen ember lenni, mert alapjáraton legbelül pont, hogy jót szeretnék, s hiszek az emberi jóban. Hogyan tudnék ezen dolgozni, változtatni?

2022. máj. 7. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne akarj az emberekkel jó lenni szerintem...a legtöbb egyáltalán nem is érdemli meg, jobb ez a hozzá állás amid most van, ha jó szívű/kedves vagy annál jobban k..basznak veled meg vissza élnek vele. Buta és kétszínű az emberek 90%-a...maradj meg annak a 10 nek normális.
2022. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó hogy ezt észrevetted, és még ennél is jobb hogy ez zavar.

Az összes többi ember is ugyan olyan fontos, mint te magad. Próbáld így nézni őket, és látni hogy gyarlók és gyerekek mind.

2022. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!