Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor nézel valakit és ő...

Amikor nézel valakit és ő hirtelen rád pillant, akkor hogy reagálsz és miért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 00:58
A kérdező szavazást indított:
Gyorsan elkapom a tekintetemet, mert csak bambultam. Nem akarom, hogy többet gondoljon.
Gyorsan elkapom a tekintetemet, mert zavarba jövök, hogy rájön, hogy tetszik.
Meg se rebbenek, nem nézek el, tartom a tekintetet, mert… (EZT KOMMENENTBEN FEJTSD KI LÉGYSZI, HA EZT JELÖLÖD!)
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ennyitől nem jövök zavarba. Néztem, na és...
2022. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktam agyalágyult módjára másokat bámulni, mert pofátlan dolog.
2022. máj. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki nagyon bámul (pl. metrón) olyankor én is elkezdek a szemébe bámulni, hogy vegye a lapot.
2022. máj. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam másokat bámulni.
2022. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ ki az illető és miért bámultam. Ha egy nekem tetsző személy,akkor még az is lehet, hogy szemezek vele, rámosolygok. Ha meg csak a postás Józsikát bámultam,mert fura volt akkor semmi. Megyek tovább a dolgomra.
2022. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Én rá is mosolygom ilyenkor az emberekre.

Nem gondolom hogy feltétlen férfi-női dolog kell hogy legyen ez ha pl. egy nőt nézek.

Ha pasi és azért nézem mert irritál (túl hangos és túl paraszt), akkor nem mosolygom, de nem kapom el a szemem...

2022. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak mindenkinek annyi esze lenne, mint az első opció. Sajnos sok embernél az sem ér semmit, ha visszabámul, esetleg szóvá teszi az ember, hogy miért bámulja a másikat, nem veszi vagy nem akarja venni a lapot.
2022. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megijedek, félek, hogy megszól, hogy mit nézem, így elkapom a tekintetemet róla.
2022. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!