Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a reakciót miért csináhatta?

Ezt a reakciót miért csináhatta?

Figyelt kérdés
Egy középkorú férfiről van szó, beszélgettünk, viccbő mondtam neki, h ha kemény lesz az étel a sütőben, akkor a fejéhez vágom. Ezt elmondtam kétszer is, s ő mindkétszer hátrahőkölt, mintha valamit tényleg a fejéhez vágtam volna. Mintha tényleg megütöttem volna. Én nő vagyok :)

2022. máj. 17. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én kislany koromban vízipisztolyt szegeztem a nagyapámra és ő hátrahőkölt ijedt arccal. Nem azért, mert félt a víztől vagy azt hitte, lelövöm és belehal, hanem, mert így akart a játékba beszállni.

Szóval továbbra is fenntartom amit írtam.

2022. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem játszott, ismerem a non-verbális jeleket, ő komolyan mintha megütötték volna úgy viselkedett. Ja poén lett volna,levettem volna, és nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2022. máj. 17. 22:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha poén lett volna....
2022. máj. 17. 22:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi az istennek mondtal neki baromsagot mindjart ketszer is?
2022. máj. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!