Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni, ha úgy érzem...

Mit tudok tenni, ha úgy érzem elvesztettem a hitem önmagamban?

Figyelt kérdés
Nem az vagyok, aki lenni szeretnék és kicsit elvesztettem a hitem abban, hogy képes vagyok ennél többre és jobbra. De azzal, ami most van, egyáltalán nem vagyok elégedett. Kicsit talán félek is tőle. Hiába próbálkozom, azt nem tartom elégnek. Mit lehet ilyenkor tenni? Valami, ami esetleg azonnal tud enyhíteni kicsit ezeken az érzéseken?

2022. máj. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Akkor küzdj meg magadért. Én ezt szoktam ilyenkor. Ha nem küzdesz és feladod akkor vagy később megpróbálsz újra neki futni vagy pedig halasztódik minden. Örökre ez nem fog. Csupán az önbizalom vissza nyerése személyes ügynek tekinti az élet. Valamivel önnmagadon kell dolgoznod.
2022. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy jól írja az 1-es.

Rendes pihentető alvást,megfelelő étkezést se felejtsd el, ez is számít.

2022. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rajtam az szokott segíteni, ha van egy konkrét tervem és minden nap tudok tenni egy picit érte. Az is segít, ha visszanézel és megpróbálod értékelni mindazt, amit már elértél.

Fontos, hogy haladj a saját tempódba. Vannak dolgok, amiket nem lehet felgyorsítani, türelmesnek kell lenni. Attól, hogy 9 nõt teherbe ejtesz, még nem lesz egy gyereked 1 hónap múlva.

Gondolkodj el azon is, hogy miért vesztõdött el a hited. Velem ez amiatt történt meg, mert volt egy kudarcom amit nem tudtam feldolgozni, és átgyûrûzõdött minden más témára is, “mi van ha ez sem sikerül?” kérdések formájában. Amint ez megoldódott, visszatért az önbizalmam.

Sok sikert!

2022. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!