Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit írjak a testvéremnek, aki...

Mit írjak a testvéremnek, aki elvesztette az apját?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit kellene mondanom. Persze részvétet nyílvánítottam, amikor megtudtam, de azóta nem kommunikáltunk. Hogy indítsak? Nem kérdezhetem meg, hogy hogy van... Hogy is lehetne?

2021. máj. 10. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem?

Nem kell ennek akkora feneket keríteni. A halál és a gyász az élet része. Csak akkor lesz belőle tabu, ha félünk tőle.

2021. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérdezhetnéd meg, hogy hogy van? Most is van valahogy. És ne hidd, hogy a gyász az egy statikus valami, közben ugyanúgy megy tovább az élet, igenis van létjogosultsága a hogy vagy? kérdésnek. Aki gyászol az is tud jól lenni, sőt, akár vidám is lenni. Másnap meg szomorú. Az élet nem fekete és fehér, az embert folyton érik a negatív és pozitív ingerek.
2021. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak az ő apja volt? Féltestvérek vagytok?

A kommunikáció nem áll meg, ha megszületik, vagy meghal egy ember!

2021. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!