Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátságból szerelem! Tényleg...

Barátságból szerelem! Tényleg nagyon megváltoznak a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Kérdésem elsősorban olyan férfiakhoz szól, akiknek többéves ellenkező neművel folytatott barátságból alakult ki szerelem.


Tényleg kijött a nőnek a “valódi” énje?

Hogy folytatódott tovább? Még együtt vagytok vagy vége, mert annyira elviselhetetlen lett?


Nálam most alakul valami, de nagyon sokan óva intenek, merthogy teljesen másmilyenek a lányok barátságban, mint szerelemben.

Fel kell készülnöm, hogy egy kedves kis nőből előjön durván a szörny (sárkány vagymittudomén hogy hívják)?


25/F



2022. máj. 18. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Pontosan!

Teljesen más arcát mutatta onnantól kezdve, gyorsan kiábrándultam belőle! Pedig már a barátság elején sem volt egyoldalú a vonzalom, de nem voltunk egymásba esve!

Durván fél évig tartott (pedig azt hittem ő a “tökéletes”, külsőre-belsőre).


6 éves barátság bánta. De már leszarom. Egy hárpia, megtudtam milyen valójában!

2022. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember válogatottja.
2022. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a valódi én alatt? Mindenkinek a rossz arca a valódi, és nem az van, hogy mindenfélék vagyunk? Te nem változol semmit?
2022. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a valódi én annak számít, hogy elvárja tőlem a hűséget és azt, hogy az első helyen legyen az életemben, nem úgy, mint mikor a sokadik barátom volt, akkor igen előjött...


Még szép, hogy nem viseli el, ha egész hétvégén nem beszélünk vagy ha másnaposan esek be a következő találkozóra. Még szép.


De úgy gondolom, hogy ha valaki arra vágyik egy párkapcsolatban, olyan szintű szabadságra és felelőtlenségre, mint egy barátságban, azzal a különbséggel, hogy learassa egy kapcsolat gyümölcseit (szex és a másik kizárólagossága, érzelmi rendelkezésre állása), az ne kapcsolatot keressen, hanem barátságot, extrákkal.



Azért nem hiszem, hogy kiborulásra ad okot, ha másképp kell bánni azzal az emberrel és másképp kell felelni azért a kapcsolatért, amiben meg szeretnél öregedni, gyereket szeretnél vállalni és rokonsági kapcsolatot kötni hivatalosan is. Vagy kinek mi, de mindenképp komolyabb tervek.

2022. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, szóval kívülről nem látom hogy mennyire változtam meg, de 7 éve tart a kapcsolatunk úgyhogy vagy nem változtam, vagy jó irányba. :D


Szerintem ez személyfüggő abszolút.

2022. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi.


Mindenkinek hosszú, több éves barátságból lett kapcsolata?

2022. máj. 18. 13:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Mi 3 éve voltunk haverok/barátok mikor összejöttünk.

2022. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pacsihavert ne számítsuk ide, nagyon sokan vannak így, nagyon kevés lány mer teljesen idegennel összejönni.


Itt inkább bensőséges baráti viszonyra gondoltam. Az nagyon más.

2022. máj. 18. 17:54
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Én az idei osztálytalálkozónkon annyira beleszerettem egy volt osztálytársnőmbe mint soha senkibe még, pedig négy évig napi szinten láttuk egymást. Akkoriban is tök laza, jó fej, kedves csajszi volt, de most ismertem meg igazán miután kettesben beszélgettünk hosszabban, hogy mennyire végtelenül kedves, empatikus, és a nagyszájú, néha kissé nemtörődöm, dilis (jó értelemben persze) kis lányban micsoda szív rejlik, és mennyire megvan vele az a bizonyos kémia ami senki mással, amikor érzed hogy Ő az akire vártál és akit igazán el tudnál képzelni magad mellé. Nem tudom lehet-e nála még bármi esélyem, de az biztos hogy sosem felejtem őt el bármi történjen is. Szóval ilyen irányban is érheti meglepetés az embert.
2022. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!