Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátságból szerelem! Tényleg...

Barátságból szerelem! Tényleg nagyon megváltoznak a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Kérdésem elsősorban olyan férfiakhoz szól, akiknek többéves ellenkező neművel folytatott barátságból alakult ki szerelem.


Tényleg kijött a nőnek a “valódi” énje?

Hogy folytatódott tovább? Még együtt vagytok vagy vége, mert annyira elviselhetetlen lett?


Nálam most alakul valami, de nagyon sokan óva intenek, merthogy teljesen másmilyenek a lányok barátságban, mint szerelemben.

Fel kell készülnöm, hogy egy kedves kis nőből előjön durván a szörny (sárkány vagymittudomén hogy hívják)?


25/F



2022. máj. 18. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, le lehet pontozni, de még neki állt feljebb és meg is csalt!
2022. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb lánybarátomról kiderült hogy egy kígyó. Az én történetem rosszul végződött.
2022. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12

Ezt bővebben kifejtenéd?

2022. máj. 22. 20:36
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Először egy évig voltunk barátok. Szép lassan legjobb barátok lettünk. De éreztem, hogy többet érezz. Sok éve bevallottam neki, hogy szeretem. De megzavartak minket. Először sírt, hogy nem akar elveszíteni. Majd a jelenlétemben kikezdett minden pasival. Folyamatosan próbált féltékennyé tenni. A pasijai mindig féltékenyek voltak rám. Az egyik majdnem le is szúrt. Szerencsére voltak páran még ott. Nem durvult el. Folyamatosan próbáltam meghódítani. De csak rombolta az önbizalmam meg az önbecsülésem. Ha volt egy barátnőm nem beszélt velem. Ha volt neki barátja én nem beszéltem vele. Aztán hosszú idő elteltével újra jóba lettünk. De csak kihasználta, hogy érzek íránta. Segítettem neki sokmindenben. Aztán gyengéden közel engedett magához. Megnyíltam neki. Ő is nekem. Felébressztette bennem a szerelmet. Aztán saját döntésből elköltözött messzire. Bevallottam neki harmadjára hogy szeretem és elküldött a p*csába.


Végül kizártam az életemből. A barátait, rokonait mindenkit akihez köze van. Pár hónapja egy bulin találkoztunk. Láttam, hogy azon töri magát hogyan közeledjen hozzám. Próbálkozott. Nem foglalkoztam vele. Közbe párkapcsolata van... Aljas viselkedés. Valami eltőrt benne. Félre ismertem. Szép, csinos, aranyos okos lánynak ismertem meg. De írányitani akar mindenkit. Rájöttem azért nem adta meg magát nekem, mert nem hódoltam be neki. Nem akartam papucs lenni, ezért összetőrte a lelkem. De sokkal erősebb lettem általa. Nem mondom, hogy nem verr hevesen a szívem ha látom, de ő a méreg. Egy barát/barátnő nem maradt vele tartósan. Csak azok akik alárendelik magukat neki. Akik kiismerték menekülnek előle. Csak könnyen elcsavarja az emberek fejét, mert szép és okos. Ő rá igaz a mondás.: Ne a külső alapján ítélj! Van, hogy a legszebb emberek a leggonoszabbak. Egy igazi toxic nő.

Röviden ennyi. Remélem segítettem egy kicsit.


De ez csak az én történetem! Egy barátságból kialakult szerelem gyönyörű lehet! 🙂


Szeremcsére mostanra találtam egy nőt aki értékel és kezd komolyabbra fordulni. :)


26/F

2022. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

25 vagyok csak gyorsan gépeltem. Szóval sok évig voltunk barátok. De jobb nekem nélküle. Mert szerintem a leírásom alapján, te is úgy gondolod hogy egy kígyó.


De amúgy a lakóhelyünkön. Szüleink közös ismerősök mind tudják, hogy szerelmesek vagyunk egymásba. Csak sokan nem tudják ki igazából. Egy aljas r*banc. Az a legrosszabb, hogy láttam nemrég egy másik sráccal sétálni kettesben aki korábbam a szeretője volt. Mint egy pincsi kutya ment a csaj után. Próbált vele féltékennyé tenni és közbe egy másik pasival költözött össze akivel együtt jár.

2022. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!