Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is hányingere van a...

Másnak is hányingere van a parfümtől?

Figyelt kérdés
Nem máson de magamon, hiába édes vagy nem egyszerűen hányinger fog el néha ha érzem magamon. Néha van amikor másokon levő parfümtől is hányinger kap el, de az bizonyos illatoktól. Szoktam érezni másokon igazán finom illatokat azoktól nincs hányingerem. Csak valamiért magamon nem bírom, ezért azóta se használok parfümöt csak dezodort. Más is van így ezzel, hogy szintén hányingere van parfümtől?

2022. máj. 19. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igen. Magamon nem csak másokon. Főleg a férfi parfümötől okádhatnékom van.
2022. máj. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha valami feminista tehénre van ráfújva bármi, az gusztustalan.
2022. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább csak másokétól tudnék hányni. Sokan szinte megfürdenek benne. Főleg a fiatal cigányok. Igazi parfüm felhő van körlöttük. Buszon kimondottan elviselhetetlen.
2022. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
En csak az eros vagy a budos parfumtol hanyok
2022. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Hülyén hangzik, de nekem a fejem fáj tőle. Nem szeretem az erős illatokat. Én nem is használok parfümöt soha. Másokon se nagyon szeretem.

N

2022. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a parfümöket, másokon meg magamon is. Bár magamon nem szoktam érezni, csak fújás után pár percig. Most egy nagyon savanyú, citrusos parfümöt használok, ősszel és télen meg fás-citrusosat, bár én abban inkább bőrt érzek.

F

2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én imádom őket, csak a húsvéti locsolókölniket idéző nyanyás illatokat nem bírom.
2022. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg fogalmam sem volt, milyen illatok állnak jól, csak magamra fújkodtam azt, amit az anyám az Avonból berendelt, csak azért, mert újdonság volt a magazinban, és a papírra fújt minta alapján azt mondta, hogy “jó, ez jöhet”, én is ezt éreztem. Habár az intenzitásuk sem tartott sokáig, nem én viseltem a parfümöt, hanem a parfüm viselt engem.

Aztán felfedeztem, hogy az illatok világában nem csak a savanyú, szúrós illatok léteznek. Sokkal jobban szeretem a pézsmás, tölgymohás, gyümölcsös, vaníliás, gourmand vagy enyhén füstös, édes virágos illatokat, mint a Baccarat Rouge 540, az Amouage Blossom Love, Viktor & Rolf Flowerbomb, a Xerjoff Lira, vagy a Montale Sensual Instinct. Ezek a kifejezetten elegáns, szexi illataim, de amellett, hogy ismerek és használok egy csomó drága niche parfümöt, azt kell mondanom, hogy az Ariana Grande és a Britney Spears illatok is nagyon jók, és egy teljes napig tartósak. Főleg az Ari és a Britney illatok közül a Midnight Fantasy és a Hidden Fantasy. A többségük édes, gyümölcsös, pézsmás, majdnem mindegyikben van valamilyen izgalmas gourmand jegy, - érdemes adni nekik egy esélyt, mert teljesen más kategóriát képviselnek, mint a tipikus, gagyi celebparfümök.

2022. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!