Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértő, hogy ilyet mondtam,...

Sértő, hogy ilyet mondtam, vagy ez még nem lépi át a határt?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap tanúkihallgatáson voltam a rendőrségen, és kihallgatás végeztével az irodába bejött egy másik nyomozó, akivel anno na nem irom mi volt, és mondtam neki, hogy magát nem akarom látni, menjen a szemem elől. Ez egy fönyomozó volt.


Belefér még a határba, sértő, vagy ezzel nagyon leszégyenítettem magam?


2022. máj. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Levike, neked már mindegy... 😂
2022. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, de ez a tipikus magadat minősíted kategória és nem őt. Alapvető udvariassági norma, hogy köszönünk, aztán ha nem kedves nekünk az illető, akkor nem állunk le vele beszélgetni.
2022. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem. Bejött, köszönt és én nem köszöntem vissza, ekkor mondtam, hogy magára nem vagyok kíváncsi, magával nincs mit beszélnem, menjen a szemem elől. Ekkor mondtàk, hogy "Hűha, a főnyomozó urat még küldi elfelé." Ekkor azt a szót mondtam, hogy "korruptak", de nevet nem mondtam.


Majd azt mondták nekem, hogy jól meg tudok mindenre válaszolni, belőlem jó nyomozó lenne. Erre azt mondtam, hogy eszem ágában nincs, hogy én nyomozó legyek, én nem akarom, hogy köpködjenek. Erre az egyik nyomozó azt mondta, hogy Őket nem köpködik.

2022. máj. 20. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem serto, hanem elmebeteg. Mikor nem tudod, hogy a kutya vagy-e vagy a gazdi.
2022. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom. Köszön, visszaköszönsz és ennyi. Ha muszáj hogy ő is kihallgasson, akkor engedsz neki, ez az ő munkahelye, nem kávézni ülsz le vele, hanem egy hivatalos ügy miatt.


Ugyanúgy, ha a boltban nem szimpi egy pénztáros, amikor legközelebb látom, nem kezdek el óbégatni, hogy masik pénztárost akarok, hanem odamegyek, köszönök, fizetek és ennyi.

2022. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!