Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nem birok a...

Mit tegyek? Nem birok a rokonaimmal. Eroskodnek, hogy oltsam be magam, en meg mondtam nekik, h nem akarom es akkor vagjak a pofakat, meg hisztiznek, majdnem a pi..ba kuldenek el. Tipikusan azok az emberek, akik nem birjak elviselni, ha vkinek mas

Figyelt kérdés
velemenye van, hisztiznek meg megsertodnek. Hihetetlenul nyomaszto, idegesito erzes.

#Rokonsagi hulyek
2021. máj. 19. 05:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok veluk osszeveszni, de mar nem birom ezt. En dontom el h akarom-e az oltast vagy nem, nem mas es ezt nem fogjak fell.
2021. máj. 19. 05:30
 2/20 A kérdező kommentje:
fel
2021. máj. 19. 05:30
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nyomaszto, ez olyan helyzet, amibol menekulni akarok osszeveszes nelkul. Velemeny?
2021. máj. 19. 05:33
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Mutass fel nekik tényeket, hogy totál felesleges oltani. Tök szép, hogy 1 koronavírus típus ellen kapsz egy oltást, csak a mutánsok ellen semmit nem ér majd. Illetve mire kifejlesztik az oltást az adott típus ellen, az már rég elmutálódott. Nem véletlenül vannak tele a kórházak oltottakkal, legalábbis Pécsen. Míg natúrban az immunrendszered gond nélkül tudja kezelni minden típusát a koronának.


Bár amúgy hiába erőlködsz, úgyse fogják fel, ilyenek ezek. Tényekkel nem mész semmire az elvakult hívők ellen.


Illetve, ha 30 éves kor alatt vagy, akkor mondd nekik, hogy 20x nagyobb eséllyel halsz meg villámcsapásban, most akkor hordj a fejeden ezért villámhárítót? Nolátod.


Másik, talán legjobb opció, hogy egyik füleden be, másikon ki. Hagyd őket. Nem az ő hibájuk, hogy Magyarországon olyan agymosás folyik, mint aminek párja nincs a világon, még Észak Koreában se.

2021. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez ma több embernek probléma...

Ugy gondolom,hogy aki azt szeretné,hogy te oltasd be magad,az nem akar rosszat neked, de rosszul reagál.

Magukat is féltik,ezert flegmázhatnak.

Te azt csinálsz a testeddel,amit akarsz (nem tudom hány éves vagy), de tiszteletben kell tartanod a döntésed következményeit. Pl,ha nem tatsz,ők elképzelhető,hogy nem akarnakajd találkozni veled. Hiába szeretnek, félnek.

Nekik is tiszteletben kell tartani a te döntésedet! Ha nem tatsz,nincs hiszti,pofavágás.

Itt akkor van gond,ha a szüleiddel élsz és mondjuk nekik van már valami kronikus betegségük. Legjobb ilyenkor kompromisszumot kötni,megbeszélni. Ha a családod tagjai oltattak mind,akkor tiszteletből talán érdemesebb lenne oltatnod. Sajnos a veszekedésnek mindig az a vége: "én megmondtam"

Jobb a békesség

2021. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk is ez a helyzet. A saját testemmel én rendelkezem, ebbe nem tűrök beleszólást. Amikor elkezdik nyomatni a híradóból betanult agitálást, akkor egyszerűen témát váltok, vagy elsétálok és csinálom a dolgaimat. Azzal szoktam visszavágni, h ha ők nem akarnak tetoválást csináltatni, akkor én meg hadd ne akarjak már oltást magamba.
2021. máj. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Hadd erősödjenek..

Szard le őket, senkinek semmi köze hozzá hogy az öngyilkosságon kívül mit kezdesz saját magaddal.


Az oltás nem kötelező, és nem is lehet rávenni másokat! Ilyen nincs, hogy

- szóval szeretne regisztrálni?

- igen, anyám rámtukmálta.


NEM!

Felnőtt emberként mindenkinek a maga döntése, mit akar és felnőttként fel is kéne fogni, hogy mindenki másképp vélekedik. Ez így van jól, nem kell győzögetni a másikat, mert bizonygatni, cikkeket olvastatni vele.

Bólogatsz otthon, jó-jó-jó... Hagyd őket a fenébe.


Én is oltott vagyok, de meg se fordult még eddig a fejemben, hogy az oltatlan férjemet tukmálni kezdjem..

Apám is oltott, anyukám is azért kapta meg tegnap az első adagját, mert apu nagy nehezen rábeszélte.

Én pedig aput leosztottam, hogy mi az, hogy rábeszélte, meg rávette anyut. Koynkegom, hadd legyen már anyámnak is saját véleménye!

2021. máj. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kerülném velük ezt a témát, ha nem akarják tiszteletben tartani a döntésed.
2021. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Az esetleges mellékhatásokért, szövődményekért is vállalják utána a felelősséget? Mert az úgy a frankó. Persze nem valószínű, de az ördög nem alszik. A másik meg az, hogy felnőtt ember vagy, tiszteletben kell tartani a döntését mindenkinek. Ők így döntöttek, te meg úgy.
2021. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazából ennyi elég is lenne érvnek,hogy miért nem akarod az oltást:

https://www.youtube.com/watch?v=9xmrTXtiYlo


De tapasztalatból mondom,hogy valószínűleg ezt sem fogják elfogadni..

2021. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!