Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tulajdonságod, ami...

Van olyan tulajdonságod, ami jelentősen meghatároz téged, vagy a viselkedésed és már kicsi korodtól megvan?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 13:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Pl. én kicsi koromtól kezdve a mai napig (pedig nem vagyok már mai csirke) gyűlölöm a megcsalást.

Meg is nyilvánult már kb. 5 éves koromtól (sokszor emlegetve is volt családi körben)

Azóta is gyűlölöm, ha valaki megcsalja a házastársát, párját.

Viszont én magam is tartottam magam mindig ehhez: nem csaltam meg senkit, nem kezdtem új kapcsolatba amíg a régit le nem zártam, ki nem léptem belőle. Még tini koromban sem.

2022. máj. 21. 13:43
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon makacs vagyok/voltam és valószínű leszek is, a másik az, hogy amit elteszek bármi dolgot, azt mindig tudom hol van.Pl. ha leesjtek egy fülbevalót és leesik az asztal lába mellé, akkor ha keresem máskor tudom, hogy ott van az asztal lába mellett.
2022. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Csendes és vicces, ezt a két jelzőt emlegették velem kapcsolatban egész kicsi korom óta. Társaságban nem tudok olyan könnyen feloldódni, ezért legtöbbször valamilyen poént vagy többé-kevésbé vicces megszólalást szoktam beszúrni, hogy a beszélgetés részese maradjak, de jobban szeretek hallgatni.
2022. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Totál alárendelten viselkedem mindenkivel szemben, emiatt nagyon sokat szívok. (F)
2022. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%

A rend es tisztasag szeretete, mosolygos es kozvetlen vagyok, totalisan magas erkolcserzetem van.

Pici gyerekkorom ota.

2022. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
A makacsság és a szorongás. Amióta az eszemet tudom, ez a két érzés mindig bennem van, és most is. Mindkettő jelentősen formálta/formálja a személyiségemet.
2022. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Racionális vagyok. Ez már ovis koromban is jellemző volt rám. Elemeztem a dolgokat.

Mély érzésű, érzelmes vagyok. Szintén jelen volt.


Mivel a társadalomban egyik sem előny, nem erre van berendezkedve, ezért mindkettőt szívásként élem meg. D:

2022. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagy pelo
2022. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon optimista vagyok

Iszonyatosan jó humorom van, Mindig szerettek a társaságomban lenni

És nagyon makacs

2022. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Csendes vagyok
2022. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!