Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tulajdonságod, ami...

Van olyan tulajdonságod, ami jelentősen meghatároz téged, vagy a viselkedésed és már kicsi korodtól megvan?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Csendes, tisztelettudó vagyok, már nagyon kicsi korom óta. Szorongás is sajnos már jó ideje megvan, talán általános eleje óta, bár erre nem emlékszem pontosan.
2022. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Megeszem a fikám. Családon kívül senki sem tudja mert szégyellem. Nem tudok leszokni róla, vagyis mivel kiskorom óta jelen van, annyira ösztönössé vált, hogy észre sem veszem mikor csinálom, így nem tudok parancsolni magamnak.
2022. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, lemaradt: 31F
2022. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
Ezeknek az elítelem a megcsalást típusú embereknek mindig hatalmas volt az arcuk és az önérzetük, de kérdező te új szintre emelted ezt azzal, hogy szerinted már óvodásként is ilyen komplex gondolkodásra voltál képes és nem azon törted a fejed, hogy melyik színű labdával kéne labdázni az ovi udvarán.
2022. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14es: Már csak azért se azon törtem a fejem, "hogy melyik színű labdával kéne labdázni az ovi udvarán", mert egy percet sem jártam oviba.

Viszont idősebb testvérrel, sok felnőtt között voltam születésemtől fogva.

Megnyugtatlak, nincs hatalmas arcom és önérzetem, viszont lassan 60 évesen, több, mint 35 év házasság után ki merem jelenteni, hogy erkölcsileg nem vagyok kifogásolható. Ami a magnyilvánulásod alapján rólad valószínűleg nem mondható el.

Ha pedig neked 5 éves korodban komplex gondolkodásnak számított a megcsalás elítélése, nem lehettél már akkor sem túl értelmes. Inkább csak öntelt, mint most.

2022. máj. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!