Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az én életemben vannak...

Csak az én életemben vannak olyan emberek akik belém kötnek és ellenségképet kreálnak belőlem vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

Talán 4-5 ember van az életemben aki teljes szívéből gyűlöl és ha meglát az utcán, városban nem hogy elkerülne, inkább lelki szemetesládának akar használni!(nem vagyok nyámnyila és nem szoktam becsicskulni senkinek talán ezért találnak meg)

Azért az ilyenek 90%a elkerül és lekopik idővel, de 4-5 ismerősöm levakarhatatlan.

Egyébként 25 éves vagyok!



2022. máj. 22. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled van ilyen. De elképesztően szánalmas, hogy megyek az utcán, kölykök, velem egyidősek vagy még szánalmasabb módon nálam 20-30 évvel idősebbek nekiállnak kötekedni. 32 éves vagyok.
2022. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha idegenek találnak meg azt elintézem annyival, hogy lecsapom és megyek tovább!(nem szívesen teszem és csak akkor ha muszáj, nem szoktam agresszív lenni)

Férfi vagyok, de nemtől függetlenül írhat bárki.

Az emberek nagy részével barátságos és közvetlen vagyok és így is vannak ellenségeim!

2022. máj. 22. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Talán 4-5 ember van az életemben aki teljes szívéből gyűlöl és ha meglát az utcán, városban nem hogy elkerülne, inkább lelki szemetesládának akar használni!


Miert akarna valaki megnyilni, lelki szemetesladanak hasznalni valakit, akit gyulol...?!🤦🏼‍♀️

Azokhoz altalaban nem is szol az ember.


Ha idegenek találnak meg azt elintézem annyival, hogy lecsapom és megyek tovább!


Ezt nem talaltam eletszerunek...


Nincs levakarhatatlan ember, csak szolok.

Kicsit paranoidnak tunsz.

2022. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félreérted!

Jogilag mindenkit le lehet rázni.

Ritkán van ilyen, csak érdekelt másokat is megtalálnak a hülyék?

A lelki szemetesládát nem arra értettem, hogy a problémáit mondja el, hanem kivetíti rám a gondjait és keres valamit ami miatt kötözködhet!

Nem a problémáimat akartam megbeszéli valakivel, mivel minden embernek vannak sérelmei amin túl lehet lépni, inkább a véleményetek,tapasztalataitok érdekelnek!

2022. máj. 22. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Még gimiben fogtam ki egy olyan tanárt, aki szó szerint minden egyes mondatomba, rezdülésembe belekötött, és ezt tényleg túlzás nélkül írom. Mentálisan megterhelő volt és szabályosan rettegtem az óráitól, főleg, mert akkoriban abszolút képtelen voltam önmagam megvédésére.


Ellenséget is kreáltak egyszer belőlem, pedig mindenkivel kedves, tisztelettudó vagyok és senkinek sem ártottam sosem. Ezen nagyon nehezen léptem túl, mert olyan ember tette, akire felnéztem és nagyon tiszteltem. Igazából sok emberrel játszotta már el ezt, szóval nem vagyok ezzel egyedi eset.


Olyan is akadt, hogy szimplán sétáltam az utcán és feleannyi idős gyerekek kiabáltak nekem mindenfélét. Már nem veszem magamra, de ez akkor is gáz viselkedés..

2022. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!