Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi sterilizáltatja magát?

Figyelt kérdés

Szerintem undorító és be kellene tiltani.


Megbánhatja később az illető, rengeteg vallás tiltja, egy ilyen férfi pedig nem is számít igazán férfinak. Gyakorlatilag kasztrált, csak ott van a farka, meg a heréje.


Védekezni luxus????


Most hallottam, hogy létezik ilyen.



2022. máj. 22. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel mert ő dönti el akar e gyereket vagy sem és amúgyis le lehet fagyasztani a cuccost előtte és akkor simán lehet lombikkal gyermeke ha meggondolja magát mégis.
2022. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én bírnám,mert már gyereket nem akarok.
2022. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Megnyugodhatsz, Magyarországon csak akkor legális, ha a férfi legalább 40 éves és van legalább három élő gyereke. Amúgy meg miért ne lenne férfi? Ugyanúgy szexuálisan aktív marad, van orgazmusa is, csak vaktölténnyel lövöldöz. Sok nő inkább alávetné a párját egy ilyen műtétnek a tabletta helyett. Az óvszernek meg egy állandó kapcsolatban szerintem nincs helye. Max ha muszáj.
2022. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy ilyen barátom.. külföldi, nem itt csinálták neki.


Egyszer véletlen kiszakadt a gumi, akkor mondta el.. nem hittem neki, ezért bevettem a sürgősségit (nem kellett volna) aztán mutatta a papírt, hogy tényleg az.


Nekem tetszett, mert nem kellett emiatt aggódnom többet.

2022. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem király, ha egy férfi hajlandó vazektómiát csináltatni. Egy felelősségteljes, érett gondolkodású férfinek fogom tartani, akivel bárhol, bármikor lehet felszabadultan dugni... :3
2022. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Megköszönném neki, hogy felelősségteljesen járt el, és nem nekem kell hormonokat szednem. Ahogy a mondás tartja: több értelme van az üres tárnak, mint annak, hogy golyóálló mellényre lövöldözzünk...
2022. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Kivancsi vagyok, hany eves vagy, h most hallottal errol...🤦🏼‍♀️

Miert lenne undorito? Esz nelkul gyerekeket nemzeni, az az undorito.

Van visszafordithato vazektomia is, de ahogy mar irtak, lehet lefagyasztatni spermat, ha kesobb meggondolja magat az illeto...

Vedekezes? Rabizod a nore, h beszedje a gyogyszert? Vagy gumit huzol? A minap volt kint egy kerdes, egy notol, aki egyutt volt egy fiatalabb sraccal evekkel ezelott. Kiszakadt a gumi, amirol "termeszetesen" nem szolt a fiunak, terhes lett. A gyerekek 2 eves koraig nem is tudott roluk. Most pedig a gyerekek mar 8 evesek, kerne az elmaradt gyerektartast... ennyit a vedekezesrol.

Szerencsere senkit nem erdekel, h te mit tartasz undoritonak, igy mindenki szabadon donthet.

2022. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

“Rengeteg vallás tiltja”

Ki nem szarja le? Azt is tiltja, hogy itélkezz a felebarátod felett, és mégis itt vagy kötekedni.

2022. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
4-es, akkor minek huzta fel a gumit? 😂
2022. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#8.

Elítélni el lehet. Megítélni nem lehet.

2022. máj. 22. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!