Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor érzitek magatokat okosnak?

Mikor érzitek magatokat okosnak?

Figyelt kérdés

Példaválasz:

- Ha semmi hibát nem követek el.



2022. máj. 22. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha meg tudok oldani olyan dolgokat amire az adott csoportban vagy adott helyen senki más nem képes.
2022. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt még ilyen. Van amilyen téren van tudásom és gyakran tudom alkalmazni, pl segítek olyanoknak akik nem tudnak pát dolgot amit én. De ettől még nem érzem magam okosnak. Mindíg van olyan, akinek nagyobb a tudása. Ilyen téren nem leszek elégedett soha a tudásommal.
2022. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindig annak érzem magam.
2022. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még nem tudtam semmit és nulla volt a tapasztalatom, akkor gyakran éreztem magamat okosnak. aztán már nem.
2022. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökönként.
2022. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ez egy tök jó kérdés. Mit jelent okosnak lenni? Én tudok sok mindent, és rengeteg mást meg nem. Minden ember így van ezzel, csak mindenki más és más területeken különböző mértékben művelt, tanult, kinek-kinek mihez van jobb érzéke, adottsága, képessége. De még zsenik mellett sem érezném magam butának, csak tudnám, hogy nem vagyok annyira jó adott területe(ke)n, mint ők.
2022. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor semmi tapasztalattal, kevés előtudással sikerül megoldanom egy összetett problémát. Vagy épp, amikor egy adott közegben tudok megoldani, átlátni kitalálni valamit, ahol másoknak nem sikerült addig.


Utoljára épp egy mumus egyetemi tárgy beadandójának leadása után éreztem ezt. 2 heti betegség miatt nem voltam jelen, mikor is épp az ahhoz kellő gyakorlatot vették a többiek. Nem volt sétagalopp, de végül a beadandó készítése közben értettem meg a dolgot és a csoportban az enyém lett a második legjobb pontszám, minimális veszteséggel, míg sajnos a csoport majdnem felét elkaszálták rajta első körben.

2022. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valami idegen szó eszembe jut és a jelentésével helyesen is rakom a mondatba. 😂
2022. máj. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha átlagemberek között tartózkodom.
2022. máj. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a felettesem változtatás nélkül elfogadja a terveimet. (kezdő mérnök)
2022. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!