Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a példaképed, és miért?

Ki a példaképed, és miért?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Dr. Cox, mert arrogáns. Elon Musk, mert rendkívüli ember.
2022. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nagymamám, részben, mert mindenkit szeretett és rendkívüli kedvességgel, türelemmel rendelkezett. Kb mamám, anyám, legjobb barát volt egy személyben, míg élt. Az ő főztje volt a legfinomabb a világon.

Én is ilyen szeretnék lenni, kedves, érzelmes, olyan, aki jól főz és akinek a halála űrt hagy. Mert aki csak úgy hatás nélkül eltávozik, szerintem nem élt elég jó életet.

2022. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Garfield
2022. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Saddam Hussein
2022. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Freddie Mercury és Charles Bronson. Freddie Mercury azért, mert mindenre képes volt a hangjával és a karizmájával, ezer évben egy ilyen ember születik. Charles Bronson meg azért, mert a való életben is az volt, aki a filmvásznon: magának való, zárkózott kemény fickó, aki a maszkulinitását nem a gyengébbek elnyomására, hanem éppen ellenkezőjére, a megsegítésükre használta. Igazi alfa volt.
2022. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Freddie Mercury azért, mert mindenre képes volt a hangjával és a karizmájával, ezer évben egy ilyen ember születik."


Így, ahogy mondod ♥ Freddie Mercury-t nem lehet nem szeretni. Jó olvasni, hogy valakinek ő a példaképe.

2022. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: 11 éves korom óta imádom, most 26 vagyok. :) A Queen volt az első zenekar az életemben, és való igaz, hogy azóta sok vizen eveztem már, de ők maradnak az örök number one. Más ember lennék nélkülük.
2022. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:
49%

Osho.

Mert egy olyan korban ahol a nyugati világnak még sejtelme nem volt róla hogy mi, emberek hogyan is működünk ő megtanította mindenkinek akit érdekelt. És azért hogy fejlődjünk, nagyobb önismeretre tegyünk szert, nem önös érdekekből.

Persze a mai világban már megvan ez a tudás, ezzel nyernek választásokat, hoznak létre lövészárkokat az emberek között, ezzel tudnak eltusolni bármit következmények nélkül ...

Ha általánosban 10 "könyvét" (igazából nem írt egyet sem, amiket mondott adott embereknek azokat jegyzetelték le) kötelező lenne elolvasni, fele annyit nem tehetnének meg a tömegekkel. Mert felismernék ha manipulálják őket mert tudnák hogy számukra mik az igazán fontos dolgok. És az emberek is jobban élnének mert nem a szülők vágyálmait és a rendszer "sablon boldogság" hamis illúzióját próbálnák elérni.

2022. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oscar Rieding
2022. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 körülbelül 60-70 könyvét olvastam
2022. máj. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!