Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehetne a mai fiatal...

Ki lehetne a mai fiatal férfiak pozitív példaképe?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy ki valójában a legtöbb férfi példaképe, mert az nem feltétlenül ugyanaz, mint aki a legpozitívabb is.


Nem csak küllemre, de viselkedésre és gondolkodásra is gondolok.


Azt is tudom, hogy nyilván nem látunk mindenkiről mindent, és nem érdemes bárkit teljesen idealizálni.


Ezek mellett kit választanátok?



2022. jan. 21. 09:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Lölő
2022. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Sebestyén Balázs
2022. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

Tom Holland, Jason Momoa, Henry Cavill... Magyarok közül meg talán Puzsér Róbert, Kasza Tibi, S.

Norbi, Dancsó Péter, Tóth Máté (Tibi atya) 🤔 Sajnos nem követek nyomon férfi véleményvezéreket, akiknél érződne, hogy a férfitársaik felnéznek rájuk, de szerintem nagyjából ők azok, akiket tömegesen elismernek (illetve 1-2 tényleg értéket képvisel)

2022. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Megtörtént eset:


- XY, neked ki a példaképed?

- Arnold Schwarzenegger!

- Mert olyan izmos és erős?

- Nem, hanem mert egy osztrák parasztgyerek a semmiből indulva tört fel és lett sikeres, híres ember és majdnem amerikai elnök is!

Én is olyan akarok lenni, mint Schwarzenegger, mert én is a béka segge alól jövök és tudom, hogy sok-sok munkával nagy dolgokat is el tudok érni!

2022. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Putyin
2022. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Magyarósi Csaba; minden hibája ellenére egy építő ember. Sokat dolgozik, jövőbe tekintő, és konstruktív elképzelései vannak.


Puzsér Róbert; orbitális hibái ellenére egy olyan attitűddel rendelkezik, amivel csak nagyon kevesen.


Szirmai Gergely; lendületes, szellemes és kifejezetten intelligens, elfogadó és toleráns, és híján van mindenféle arcoskodásnak és a személyeskedésnek, minősítgetésnek.


Maradva youtube vonalon elkeserítő latni számomra, hogy manapsag főleg azok a videósok kezdenek felfutni, akik túl sok értéket nem képviselnek mégis sokan példaként tekintenek rájuk.

Pl. Fókuszcsoport Ádám, aki személyeskedik, minősítget de egy épkézlab, összeszedett kritikát nem tud megfogalmazni, képtelen mélyebben elemezni és értelmezni bármit is.

Készpénznek vesz dolgokat és ha véletlenül a kommentmezőben ellentmondanak neki azt csak önigazolasnak tekinti. Elég szánalmas, hogy ő bárkinek is példakép.

2022. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 simad ***** válasza:
16%
Orbán viktor
2022. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Példaképek helyett egyéniséget kellene növeszteni. Nekem sosem voltak példaképeim. Pár, számomra szimpatikus ember életéből összeollóztam azokat a dolgokat, amiket követendőnek tartok az adott területén az életemnek és azt csináltam. Aki példakép lehetne, annak a létezéséről szinte nem is tudsz, mert nem látsz bele az életébe, mint azoknak, akiken a többség csámcsog. Aki olyan ember, hogy ennyire kiteregeti a szennyest, az már alapvetően nem lehet követendő példa.
2022. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Én hosszas keresgélés után önmagamat választottam. Tudom milyen emberré akarok válni, és abba az irányba haladok.


Az mikor énnekem kellett erre válaszolnom akkor hadvezérek meg Jézus S Buddha volt nem a csodák meg a misztikum miatt. Egyesek vezetői készségei, míg a többi erkölcsi mivolta gondolkodás módja.

Ma filmek sorozatok karakterei közül választhatnék. Lehet sztereotíp, de magamból kiindulva általában ha éjszaka után hazaérek jólesik egy kis film. A fiatalabb ismerősök meg szinte rá vannak fuggve. Tisztelet a kivételnek, persze.

2022. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan azért lett feltéve a kérdés, hogy minden válasz le legyen értékelve? Akkor mi értelme véleményt nyilvánítani? :D
2022. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!