Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tesz valakit incellé? Ha...

Mi tesz valakit incellé? Ha valaki nem akar többé incel lenni, min kell változtasson?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A patriarchátus.


Járj el pszichiáterhez/szakemberhez. Nyiss elnyomott/kisebbségi csoportok felé. Olvass baloldali szakirányú könyveket a szépség sztenderddel, amatonormativitással, nemekkel és nemi szerepekkel, raszsizmussal és a kulturára gyakorolt szerepével kapcsolatban.

2022. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Kezdhetné azzal, hogy ne bélyegezze meg magát, pláne indokolatlan külföldi szavakkal...
2022. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A frusztráció elhagyása. Anélkül csak egy átlag, normális férfi lesz, akinek csak simán nincs szerencséje társkeresés terén.


Ha meg az érdekel hogy hogy lehet sikeressé válni, akkor szociális fóbia/introvertáltság leküzdése, emberek közé járás, tartalmas élet, a külsőd karban tartása (ami nem hatalmas izmokat jelent, csak azt hogy tudd, hogy milyen ruha/frizura áll jól+ ne hanyagold el magad)

2022. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

A tény, hogy képtelen hosszútávú komoly kapcsoaltot kialakítani.


Az oka mindenkinél más.


Én azért vagyok incel, mert nem találok számomra megfelelő partnert. Az én definíciómban a komoly kapcsolat olyan elemeket tartalmaz, amiről az emberek 99%a azt hiszi, hogy lehetetlenség, miközben nekem a minimum minimuma.

2022. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

"Anélkül csak egy átlag, normális férfi lesz, akinek csak simán nincs szerencséje társkeresés terén."


De továbbra is incel a szó eredeti és máig egyik legelterjedtebb értelmében (nem jut szexhez). Szerintem a szerző is erre gondolt, de a második résszel lényegében válaszoltál rá, bár van benne ami szerintem hülyeség. Az introvertáltságot összemosod a szorongással. Az hogy a szorongás leküzdése segíthet, kb olyan infó, mint h 1+1=2. Az izom-dolog emberfüggő, van akinek olyan szerencsétlen az alkata (incelek közt gyakori), hogy csak kigyúrtan fog jól kinézni. A ruha/frizura túlértékelt, ha egy basic szetben, aktuálisan trendi hajjal nem nézel ki jól, akkor nem nézel ki jól.

2022. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Hogy mi tesz valakit incellé? Kicsavart ideológiák, valóságtól elrugaszkodott gondolkodásmód, rosszindulat, folyamatos áskálódás, pesszimizmus és csőlátás.


Az incel szubkultúrát főleg az önsajnálat, az öngyűlölet, a hímsovinizmus és a nők gyűlölete jellemzi (saját megfigyelés és Wikipédia alapján) -esetleg egy pici rasszizmus belekeverve.


Na ez nem egyenlő azzal hogy sikertelen vagy a nőknél és lehet, hogy szomorú vagy miatta, de nem utálod meg a nőket és amúgy rendes és normális vagy.

2022. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

@6 Király, hogy úgy válaszolsz, hogy el se olvasod, amit írtam, mivel hangsúlyoztam, hogy nem a szubkultúráról beszélek, tekintve hogy a kérdés sem arról szólt. Elég értelmetlen lenne. Akkor egyszerűen nem mész fel r/incels-re, r9k-ra vagy a franc tudja hol posztolsz és bumm, meg van oldva.

"wiki"

A wiki is a szubkultúráról szól. Ha ennyire hozzá akarsz szólni a témához, talán az incels.wiki-n lévő cikket olvasd el! Egyébként ha a szubkultúráról beszélünk se állja meg a helyét ez a nőgyűlölő dolog, még az általad említett wiki sem ír olyat, hogy közös pont a szubkultúrában a nők gyűlölete stb, csak hogy gyakori.

2022. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!