Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha ma szabadnapos...

Mit tegyek, ha ma szabadnapos vagyok és félek elmenni a boltba?

Figyelt kérdés
Inkább megvárom, hogy délután 2 legyen és utána megyek el a boltba, mintha dolgoztam volna. Egy kis faluban lakom és ha napközbe kimozdulok mindig van, aki megkérdezi hogy nem dolgozol? És ez olyan érzés mintha munkanèlküli lennék :/ 24 éves vagyok.
2022. máj. 25. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

"És ez olyan érzés mintha munkanèlküli lennék"


Kár, hogy ennyire besz..ri és gyerekes vagy 24 éves létedre. Minek foglalkozol vad idegen emberek véleményével? Ilyenkor oda kell nekik mondani, hogy szabadnapos vagyok, pont. Ilyen egyszerű. Aki nem érti a szó jelentését, nézze meg az értelmező kéziszótárban, hogy ez mit is jelent.

2022. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Mondanám, hogy rendelj kaját, de tudom, a falu népe már gyilkos hangulatba kerül az ilyentől. :D

Mi lenne, ha bemennél a városba? Ott tudsz nyugodtan enni, telózni, vagy amit akarsz és nem bsztatnak a falusiak.

2022. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Jav: vadidegen..
2022. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

-- Szia! Hogyhogy nem dolgozol? Kirúgtak?

-- Dehogyis, szabadnapos vagyok! Megyek a közértbe, veszek pár sört, aztán pihenek egész nap.

2022. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

szabadság minden dolgozónak van.

egyébként aki ezt megkérdezné, az sem dolgozik. szerinted ő is munkanélküli?

szerintem itt nagyobb probléma van. keress egy pszichológust

2022. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
De tulajdonképpen miért probléma azt válaszolni erre a kérdésre, hogy "ma szabadnapos vagyok"? Ha ennyire figyelnek mindent, akkor nyilván tisztában vannak azzal is, hogy nem H-P 8-17 óra közötti munkát végzel.
2022. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom....Ezzel foglalkozol hogy ki mit gondol?Ha zavar a parasztok hülye kérdései akkor menj át egy városba bevásárolni és nézz körül,sétálj,kávézz stb...

Tudom milyen mikor sok a kérdés:D Azt kell mondani hogy sietsz és nem érsz rá és mindig mikor meg akar állítani valamelyik akkor ezt kell mondani vagy a fülest a füledbe tenni mintha zenét hallgatnál vagy úgy tenni mintha valakivel telefonon beszélnél és akkor nem tudnak kérdezősködni arról amihez közünk nincs.Majd megunod és berágsz egyszer és odafogod mondani hogy semmi köze hozzá,bele mondod a képébe majd ezután leszáll rólad a vadparaszt kíváncsi nyomi.Nem értettem soha sem hogy mi a bánatért nem foglalkozik mindenki a saját dolgaival?Költői kérdés volt:D

2022. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

- nem dolgozol?

- ma nem, szabin vagyok!



Nem olyan nehéz.

2022. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor örülök hogy nem falun élek.... Ja és nem vagyok bolond...
2022. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
bírom, ha valaki feltesz egy kérdést, aztán eltűnik
2022. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!