Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha ma szabadnapos...

Mit tegyek, ha ma szabadnapos vagyok és félek elmenni a boltba?

Figyelt kérdés
Inkább megvárom, hogy délután 2 legyen és utána megyek el a boltba, mintha dolgoztam volna. Egy kis faluban lakom és ha napközbe kimozdulok mindig van, aki megkérdezi hogy nem dolgozol? És ez olyan érzés mintha munkanèlküli lennék :/ 24 éves vagyok.
2022. máj. 25. 09:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

#9

Ennek semmi köze a faluhoz, én is falun élek és a kutyát nem érdekli hogy mikor mit csinálok.


Gondolom kitaláció, vagy pedig súlyos szociális fóbia (esetleg is-is) van a kérdés hátterében.

2022. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, és konkrétan miért érdekel téged, hogy idegenek mit gondolnak rólad...??? #5-nél a pont!!!
2022. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

'Nem. Szabadnapos vagyok'

Sztem elég egyszerű.

És ha munkanélküli lennél? 😃😃


A semmitől félsz. :)

2022. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Végül elmentem a boltba és senki nem kérdezett semmit se. Délután meg bemegyek kicsit a városba.


Amúgy azért félek ennyire, mert tavaly nyáron másfél hónapig munkanélküli voltam és ha napközbe kimozdultam mindig valamelyik öregnéni megkérdezte: dolgozol már? Nem találsz munkát? Akarsz egyáltalán dolgozni?

Na a rossz élmények miatt nem mozdulok ki hétköznap napközben

2022. máj. 25. 11:17
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsold ki az agyadban ezt a fajta megfelelési kényszert...


Senkinek semmi köze hozzá! Ezt megmondhatod annak is, aki faggatózik.

2022. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

#14 ez mondjuk kb olyan dolog, amit 1 mondattal meg lehet magyarázni, szóval szerintem nem kell ezzel törődnöd.


Egyébként meg hosszabb távon célszerű azzal foglalkoznod, hogy kitalálsz valamit, hogy mit fogsz csinálni, ha esetleg ne'adj Isten mégegyszer hasonló munkanélküli szituációba kerülsz.


Gondolkodj el azon, hogy összegyűjtsél elég pénzt ahhoz, hogy elköltözz oda, ahol van munka, vagy megtanulj egy másik szakmát, amivel akkor is el tudsz helyezkedni, ha a boltból kirúgnak pl.

2022. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyival le szoktam rendezni, hogy éjszakás vagyok.
2022. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Ennyi idősen miért is foglalkozol más emberek véleményével?
2022. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 xp ali ***** válasza:
Ez durva. De én is azt mondanám, h van évente huszonX nap szabim. A mai az egyik.
2022. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!