Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeresebb férfi a sikertelene...

Sikeresebb férfi a sikertelenebbet miért utánozza?

Figyelt kérdés

Egy haverom aki hozzám képest sikeres, olyan értelemben hogy hitelmentes saját lakás, új autó szalonból (egyszerű, alap autó, de az is 6 millió Ft),

amióta ismerem, mindig leutánozza amit csinálok de nem értem miért.


pl. megtudta milyen szakmát mentem el tanulni, ő is arra jelentkezett, de utána nem dolgozott benne.


Elmentem egy adott munkahelyre, kérte hogy protekciózzam már be oda őt is, bármelyik új munkahelyemre mentem, ő szólt, ő is oda akar jönni.


Veszek valamit, bármit (bicaj, ruha, telefon stb. akármi) egy hét múlva jön mutatja ő is vett, csak egy kicsit vagy sokkal jobbat.


Kitalálom hogy elkezdek valamit csinálni, pl. boxolni akarok akkor őt is hirtelen érdekli, elmegyek egyetemre akkor hirtelen ő is jelentkezni akar.



Nekem anyagilag hozzá képest semmim sincs, lakást bérlek, bicajjal és robogóval járok, ő saját új szép autóval, saját szép lakásban hitel nélkül.


És amit nem értek hogy mindig elégedetlen a magyarországi fizetésekkel, külföldre járt pár évet dolgozni, onnan szedte össze hitel nélkül a lakást, autót.


Nekem kéne őt utánoznom és elégedetlennek lennem de fordítva van.


Miért utánoz miközben anyagilag hozzá képest nulla vagyok?



2022. máj. 25. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem az anyagi helyzeted az imponáló számára, hanem valami egészen más, talán olyan, amire nem is gondolnál. De ezt így látatlanban elég nehéz kitalálni, biztos van neked valamid, ami neki nincs meg saját magában, amit irigyel benned.
2022. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


de mit??? :D


ő minden évben többször nyaralni is jár, én szökőévente egyszer.


Ez nekem új hogy anyagiakon kívül másra is irigy tud lenni valaki.

2022. máj. 25. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy anyagi biztonsággal rendelkező, sikeres ember úgy élheti az életét, ahogyan csak akarja.
2022. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Még esetleg arra tudok gondolni, hogy azért utánoz dolgokba, hogy megmutassa ő jobban tudja, neki jobban megy stb. De persze ez elég bizarr lenne, és mivel nem ismerem ezt az ismerősödet, nem tudom, milyen ember, bízom benne, hogy ennyire nem gonosz :D De ez jutott még eszembe.
2022. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 3


de aki sikertelen az is utánozhat másokat ilyen értelemben, szóval így nem értem mire utalsz a válaszoddal.

2022. máj. 25. 15:32
 6/11 A kérdező kommentje:

# 4


de nem is kell bizonygatnia hogy jobban megy az élete, hiszen napnál is világosabb hogy jobban megy. Sikeresebb nálam.

2022. máj. 25. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Passz akkor, nem tudom mi vezérelheti.
2022. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Feladjuk, szabad a gazda!
2022. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyagiak adják a boldogságot, az élet értelmét. Nem releváns. De lehet h bizonyítani akar valami miatt neked.
2022. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Nem erotikusan vonzod, de tetszel neki. Szeret a közeledben lenni, szeret hasonlóan kinézni, szeret az iránt érdeklődni, ami iránt te. Erős szimpátiának is nevezhetném, de a legjobban az fejezi ki amire gondolok, hogy tetszel neki.
2022. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!