Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak/Fiúk! Milyen gondolato...

Férfiak/Fiúk! Milyen gondolatokat vált ki belőletek egy tényleg igazán szép arcú kislány?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 00:35
A kérdező szavazást indított:
Semmilyet
Azt, hogy szép
Szeretném, ha olyan szép lányom lenne, mint amilyen ő
Legszívesebben megvárnám míg felnő, hogy aztán feleségül vehessem
Inkább hagyjuk, hogy mit gondolok
29 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen, nem is rejtett pedofiliát propagáló idiótát ki kell tiltani innen!
2022. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Na, csak úgymond "viccet" csinálok egy esetből, amin ki vagyok akadva.
2022. máj. 24. 02:09
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Amúgy érdekel is az eset, ami megihlette a kérdésem, vagy továbbra is tartod a véleményed, miszerint egy beteg pedofil vagyok, miközben a kérdésem pont, hogy ellenük szólna?
2022. máj. 24. 02:58
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azt, hogy de cukiiiii. 20 éves fiú létemre én szeretem a gyerekeket. Egyszerűen emlékeztetnek az én gyerekkoromra. És nem, nem vagyok pedo :)
2022. máj. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem ismerem az esetet, beavatsz?

Illetve szerintem nincs értelme bárki ellen/mellett kérdést feltenni.

De, hogy válaszoljak is, én csak azt gondolom, hogy aranyos. Meg azt, hogy szép emberként mennyivel sikeresebb lesz, mint a társai. Ami meg szomorú.

2022. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelne az eset. Nem rég én is írtam ki egy pedofíliával kapcsolatos kérdést, mert egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy néhány ember, hogyhogy nem ítéli el őket...
2022. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
6-os, hogy érted, hogy "miért nem ítéli el"? Ha nem követ el büncselekményt és nem bánt senkit, miért kéne elítélni?
2022. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
7: mert egyes embereknek van jogon túlmutató morális értékrendje. Elképesztő, nemde?
2022. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Szóval a te morális értékrended szerint ha valaki eltér a te nézeteidtől azt el kell ítélni?

Én ezt inkább nem hangoztatnám.

2022. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok, a 8-ast nem én írtam.


Ha valaki a te gyerekedről fantáziál és közben kiveri, nem ítélnéd el? Nem követett el bűncselekményt.... csak gondolt rá.

2022. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!