Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeresebb férfi a sikertelene...

Sikeresebb férfi a sikertelenebbet miért utánozza?

Figyelt kérdés

Egy haverom aki hozzám képest sikeres, olyan értelemben hogy hitelmentes saját lakás, új autó szalonból (egyszerű, alap autó, de az is 6 millió Ft),

amióta ismerem, mindig leutánozza amit csinálok de nem értem miért.


pl. megtudta milyen szakmát mentem el tanulni, ő is arra jelentkezett, de utána nem dolgozott benne.


Elmentem egy adott munkahelyre, kérte hogy protekciózzam már be oda őt is, bármelyik új munkahelyemre mentem, ő szólt, ő is oda akar jönni.


Veszek valamit, bármit (bicaj, ruha, telefon stb. akármi) egy hét múlva jön mutatja ő is vett, csak egy kicsit vagy sokkal jobbat.


Kitalálom hogy elkezdek valamit csinálni, pl. boxolni akarok akkor őt is hirtelen érdekli, elmegyek egyetemre akkor hirtelen ő is jelentkezni akar.



Nekem anyagilag hozzá képest semmim sincs, lakást bérlek, bicajjal és robogóval járok, ő saját új szép autóval, saját szép lakásban hitel nélkül.


És amit nem értek hogy mindig elégedetlen a magyarországi fizetésekkel, külföldre járt pár évet dolgozni, onnan szedte össze hitel nélkül a lakást, autót.


Nekem kéne őt utánoznom és elégedetlennek lennem de fordítva van.


Miért utánoz miközben anyagilag hozzá képest nulla vagyok?



2022. máj. 25. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. amiatt mint amit 4 is írt meg akarja mutatni lépten nyomon ő jobb nálad. Szerintem azért mert rossz az önbizalma, bizonyítani akar.

Ez alapján én inkább kerülném az illetőt.

2022. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!