Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfinek nincsenek...

Ha egy férfinek nincsenek nagy és kifejlett csontjai az arcán, fején akkor sem a nők sem a férfiak nem fogják komolyan venni, elismerni vezetőként?

Figyelt kérdés

[link]


A képen az első. Ilyenből lehet vezető karizmatikus ember?


[link]


A képen az első. Ilyenből lehet vezető karizmatikus ember?


2022. máj. 26. 12:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet belőle karizmatikus ember, hisz ezt is számtalan részlet együttese határozza meg, nem csak a kinézet.
2022. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy látom pl. Hitler ábrázatán, hogy olyan nagyon jól fejlett csontjai lennének az arcán.

[link]

2022. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Kérdező. Ha megnézed párt szinte mindenféle arcú férfiak találnak és nők esetben is ez van, hogy nem a szépségük az egyetlen amikor párt találnak maguknak. Ezt a hitlerezést meg hagyjuk már, főként karizmatikus vezetői példaként. Gandhi is karizmatikus vezető volt.
2022. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

2


Tessék? Szigorú, tiszteletet parancsoló arc, nem mimóza.

2022. máj. 26. 13:21
 5/49 A kérdező kommentje:

“Ha megnézed párt szinte mindenféle arcú férfiak találnak és nők esetben is ez van, hogy nem a szépségük az egyetlen amikor párt találnak maguknak. “


Igen de azok a mindféle arcúak hatalmas hátrányból indulnak és kevés lehetőségük van? Ez még nem oszlatja el a kérdés jogosságát.

2022. máj. 26. 13:22
 6/49 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondok, vonzalom, tisztelet, társas siker elsősorban külső és genetika függvénye. Nem tudom melyik tudományág tudná ezt bizonyítani, talán a biológia? Tudományos magyarázatokat keresek erre ami elég egyértelműnek tűnik még társadalmi szinten inkább az egyén személyiségét okolják, holott lehet, hogy maga a külsőd határozza meg milyen irányt vesz a személyiséged, a reakciók amelyeket kapsz és amelyek formálják azt stb.
2022. máj. 26. 13:26
 7/49 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezt az egy veled született tulajdonságot ki pczni, hidd el lesznek ott bajok bőven, ès nem a csontvàzaddal, hanem belül, csak a kifogàs keresès. Te biztos tökéletes vagy, csak a vak nem látja, csak az a csont…az a pàr mm tehet mindenről, de te?! Te semmiről!
2022. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

“Te biztos tökéletes vagy, csak a vak nem látja, csak az a csont…az a pàr mm tehet mindenről, de te?! Te semmiről!“


Igen, erre a következtetésre jutottam társadalmi és társasági megfigyeléseim során, hogy az életed végérvényben néhány mm-nyi csont határozza meg, az élettapsztalataid, életutad, sikereid stb.


Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan tudományos kutatás amely ezzel foglalkozik. Mert előbb utóbb bizonyításra lelne szerintem ha kutatnák. Mármint túl sok az összefüggés amit még laikus is megfigyelhet. A tudományt amúgy is a nyers igazság foglalkoztatja, nem? Ez egy jó területe lenne az igazság kutatásának.

2022. máj. 26. 13:33
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak annyit mondok, vonzalom, tisztelet, társas siker elsősorban külső és genetika függvénye"

Igen, ezt szokták kifogásnak hozni azok, akik nem akarnak szembenézni a tényekkel, hogy belső tulajdonságaik miatt nem kíváncsi rájuk senki.


"Nem tudom melyik tudományág tudná ezt bizonyítani, talán a biológia? "

Valótlan állításokat egyik sem. Mivel ha csak szétnéz az ember a világban, és látja hogy az emberek jelentős része külsőtől függetlenül is képes jó párkapcsolatban élni, már alapjaiban meg is dőlt a teljes elképzelésed.

2022. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
És itt végérvényben a jólétről is szó van. A tudománynak ez is a célja, hogy növelje a társadalmi jólétet. Ha a csontváz akadályozó tényező akkor a tudomány tudna megoldásokkal előhozakodni, de amíg nincs elsősorban bizonyítva addig nem lehet ilyen lépéseket tenni. Ehhez meg az kéne, hogy kutassák.
2022. máj. 26. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!