Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kap el rossz szorongó...

Miért kap el rossz szorongó érzés ha valaki nevet vagy viccelődik a közelembe?

Figyelt kérdés
Ha sír valaki akkor meg rám jön a röhögés sajnos.

2022. máj. 27. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nevet valaki akkor érzem hogy könnyes lesz a szemem még ha nem rajtam nevet akkor is, de ha sir valaki mindig olyan erősnek érzem magamat belülről ez miért lehet?
2022. máj. 27. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom még csak most most nősz fel.


Nekem is volt tini koromban, hogy elmentem temetésre és állandó röhöghetnékem volt. Pedig amúgy sajnáltam az illetőt.


Szerintem majd nálad is elmúlik idővel.

2022. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak valami tini dolog amit kinősz, vagy mentális probléma. Bántott valaki korábban? Űztek gúnyt belőled?

Azért aközött is van különbség, hogy amikor sír valaki te azért nevetsz, mert nem tudod kezelni a helyzetet és így jön ki rajtad, vagy azért nevetsz, mert jó érzéssel tölt el mást sírni látni. Ha utóbbi, akkor keress fel egy szakembert.

2022. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
empátia zavar
2022. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!