Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel, hogy a...

Hogy dolgozzam fel, hogy a rossz egészségi állapotom miatt nem vittem semmire?

Figyelt kérdés
Nem vagyok zseni, de értelmes, intelligens igen, szinte bármit meg tudtam tanulni. Viszont gyerekkorom óta sok eü problémával küszködök, többet voltam kórházban, mint mások az iskolában, rengeteg műtétem volt, stb, és ez felnőtt koromra se múlt el. Hatalmas ökör osztálytársaim, és egyéb linkóci ismerősem is többre vitték mint én. Senkitől nem sajnálom, és nem hasonlítgatom magam másokkal, de ez akkor is igazságtalan. 1-2 veleszületett betegség, és semmire se tudja vinni az ember. Ágyban fekve nehéz karriert építeni, akkor is, ha betegség miatt fekszel, nem lustaságból. Köztudottan butácska Méla Béla mára műszakvezető, én meg mehetek rokkantnyugdíjasnak a kitünő érettségimmel+ 3 szakmámmal. Hogy lehet ezt feldolgozni?

2022. máj. 19. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hozd ki belőle a legtöbbet. Ágyban fekve is lehet karriert építeni. Ha kitanulsz valami olyan dolgot amit az ember otthonról is csinálhat (IT, grafikus pl) azzal többet tudsz keresni mint a műszakvezető a gyárban.
2022. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Jól megválasztott foglalkozás kell, amit otthonról is lehet végezi.

Én is krónikus beteg vagyok 19 éves korom óta, és megházasodtam, gyerekem van, eltartom a családom.

2022. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én valamennyire hasonló vagyok mint te. Igaz nem fekszem ágyban, de szívbeteg vagyok, viszont mellette még nem is jó képességű, szóval én valóban nem vittem semmire, garantált bérminimum-minimálbér körüli összegeket kerestem mindig is. Legnagyobb álmom hogy sofőr legyek nem valósulhatott meg, így csak tengek-lengek.


Viszont ha te valóban jó képességű vagy és bármit meg tudsz tanulni akkor valóban az informatika lenne számodra a jó választás, azt valóban lehet távmunkában, ágyból is csinálni és ott ahogy hallom valóban magas fizetések is vannak. Ha van nyelvtudásod külföldre is dolgozhatsz, ott meg nem fognak elutasítani az eü állapotod miatt.

2022. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"ökör osztálytársaim"

"linkóci ismerősem"

"butácska Méla Béla"


Megértem a fájdalmadat, de akkor sem kellene magas lóról, ennyire lenézően fogalmazni...

2022. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy szakembert, komolyan mondom. Ez nem könnyű falst "elhagyott a pasim/csajom, de nem bírom elfelejteni" jellegű probléma.
2022. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Ne emberként gondolkodj.

Akkor ez a hülyí illúzió is szertefoszlik, amiben most ringatod magad.

2022. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom, hogy az állítólagos rossz egészségi állapotod nem volt kihatással az önbizalmadra.
2022. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!