Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. nektek miért jön be...

Lányok. nektek miért jön be jobban egy rossz fiú?

Figyelt kérdés
volt egy barátnőm. 3 évig jártunk.. aztán jött egy rossz fiu ( jogosítvány nincsen és úgy vezetett, driftelgetett lányokat használt ki stb stb) és a lány 3 év után e fiú miatt dobott.. ez 4 éve történt.. és azóta is együtt vannak sőt.. megkérte a lány kezét...

2022. máj. 24. 02:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Van onbizalma,nem feltekenykedik,van sajat hobbija, nsm akar rameroltetni minden szabadidejet. Jo humora van,laza,yose veszunk ossze. 10 eve elunk egyutt. N
2022. máj. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Van önbizalma az ilyen srácoknak. Határozottak. Tudják, mit akarnak. Többnyire elszántak is. Nem papucsok. => Férfiasabbak.


A másik, hogy az ember úgy alapból úgy van összerakva, hogy az elérhetetlen/nehezebben megszerezhető az jobban kell..


Amolyan kihívás, hogy "na majd én megszerzem", "na majd mellettem megváltozik", "velem rendes lesz" => "különlegesség" érzését adja.


Viszont szerintem megbízhatatlanabbak az ilyen srácok. Sokszor oltári féltékenyek is, eszük nem sok van, de nagy arcuk az igen.

Van az a fajta is, aki jóképű/jótestű, gazdag, vagy csak gazdag, és ez ad önbizalmat neki.

Mindenesetre egyik sem hűséges. Szerintem.


De nem kell aggódni, ha elhagyott téged egy ilyenért, akkor nem is volt hozzád való. Legyenek boldogok együtt.


Nekem az ilyen fiúk pl mindig csak kalandra kellettek. Sosem tudnék normális párkapcsolatban lenni velük, mert nekem teljesen más értékrendem van. Majd biztosan te is megismersz egy egy rendes lányt :)

2022. máj. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem "lányoknál" kell próbálkozni, hanem nőknél. Akik már túlestek ezen az életszakaszon és belefáradtak a "rosszfiúk" pszichopata/nárcisztikus ámokfutásaiba.
2022. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A bűnözőfajta nem vonz. Akit igen, az vagy rajtaveszt, mert ő is belekeveredik, vagy bántalmazza a srác.
2022. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem a rosszfiúk vonzanak jobban, hanem a magukat introvertált jófiúnak gondolók taszítanak.

Teljesen lelomboz, ha egy férfi nem férfias. Nincs kiállása, más férfiak társaságában kisegér, határozottságot igénylő feladatban félős, bizonytalan, a nő mögé bújik. Más férfiak átlépnek rajta, hülyére veszik, ugráltatják.

Társaságba lóval kell elvontatni, ott pedig alig szólal meg, nem vesz részt a társalgásban, stresszel. Nincsenek barátai, felületesek az emberi kapcsolatai. Nincs semmi ambíciója, megelégszik azzal, hogy sodorja az élet.

2022. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: "engem írtál le", jól meg is visel. :) :)
2022. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert szexik és nem unalmasak
2022. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen "belevaló rosszfiúk" esetén szokott benne lenni a hírekben az, hogy "szakítás után tragédia történt", "az illető férfi nem tudta feldolgozni, hogy..." stb... :( :(
2022. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1# az miota rosszfiu? Inkabb igazi ferfi.
2022. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert a helyi inceleknek mindenki rosszfiú, akit a nők helyettük választanak.

Pedig csak férfiak, nem hisztis ℗icsák.

2022. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!