Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelzésértékű ha nem hívnak...

Jelzésértékű ha nem hívnak meg az utolsó utáni nem hivatalos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Már végzős vagyok, írásbeli érettségik megvoltak.

Osztálykirándulás hivatalosan nem lehet mert elballagtunk


de nem hivatalosan az of összeszervezett egy hétvégi két napos "utolsó utáni " kirándulást.


Amiről én utólag a facebok fotókról szereztem egyáltalán tudomást, mert egészen odáig nem is tudtam róla.

Ráadásul a fotókat elnézve kb mindenki ott volt engem kivéve.


ez így eléggé jelzésértékű irányomban?


2022. máj. 29. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Portásokat nem szokás osztálykirándulásra vinni, még alapítványi iskolákban sem.
2022. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Annak tűnik. De kit érdekel, most láttad őket utoljára, vagy még 1-2 hétig, nem tudom mi az utsó tanítási nap. Évről évre rohamosan halványulni fog az emlékük, csodálkozni fogsz majd, milyen gyorsan is..
2022. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én az osztálytalálkozókra sem megyek el, tököm se kíváncsi a sok hülye p...ra meg a hisztérika osztályfőnökre.
2022. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Elég alja egy dolog ez amúgy. Milyen volt a kapcsolatod az osztálytársakkal am? Mindenesetre én ezekután nem kérnék belőlük. A banketet és a leendő osztály talikat is kihagynám. Amúgy én ugyan így jártam szakmán, 3 éves ápolóin. Pedig mindenkivel jóban voltam. Vizsgák után szerveztek egy iszogatást. Csak engem nem hívtak meg, pedig még azokat is meghívták, akiket nem szerettek, mert a 3 év alatt állandóan áskálódtak mindenki ellen.(igazi tyúkfarm) A vicc, h a "barátnőm" szervezte, akivel ráadásul gimi óta barátok voltunk. De sajnos egy igazi irigy kis szutyok volt, az volt a baja, h egyetemre mentem. Mikor rákérdeztem, hogy ez mi volt csak hebegett-habogott, ráfogta arra, jaj de te emelt érettségiztél másnap. Mondom ja, de nem az utolsó napon fog az ember arra készülni, és attól még megkérdezhetted volna...
2022. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
#4 vagyok. Az érettségi csak egy hülye indok volt neki, mentegetőzés, gyors akart találni egy érthető indokot, hogy nem azért nem hívtak meg, mert vmi bajuk volt mégis...
2022. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Az ofő szervezte és egyedül téged nem hívtak?

Ezek után én sem kérnek belőlük, nem mennék el semmilyen találkozóra, programra.

Ha esetleg van köztük olyan ember, akivel szívesen tartanád a kapcsolatot, az talán még meggondolandó.

2022. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát eléggé jelzés értékű. De mit követtél el, hogy így viselkednek?


Egyébként meg tojd le. Már nem köt semmi hozzájuk.

2022. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"nem mennék el semmilyen találkozóra, programra."


Mivel végzős vagyok nem is nagyon lesz már hova elmenni így ez nem egy nagy fenyegetés részemről.

2022. máj. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!