Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy taplón...

Volt már olyan, hogy taplón viselkedtek veled hivatalos helyen? Vagy te is viselkedtél már így ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak érzés volt, vagy egy hitetlenkedő-értetlenkedő tekintet, konkrét bántó viselkedés szerencsére még nem.
2021. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de már lesz@rom. Elkönyvelem magamban, hogy aznap reggel csalánra hugyozott és lépek tovább.
2021. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ántsz-ben nyitott ajtót egy igen agresszív,bunkó nő,csak néztem,mintha kocsmában lennék vagy nem tudom hol.Biztos megtehette.
2021. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy OTP bankban a hölgyike megtudta, hogy nem a nevemen van a számla, de teljes körű meghatalmazásom van felette, illetve ott volt a számla tulajdonosa is, csakis kizárólag az idős tulajdonossal volt hajlandó kommunikálni, holott nagyot hallott, és totál nem volt képben, mit kellene intézni a tulajnak. Ezért voltam ott én.

Kb az állat előjött belőlem....

2021. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

4

Hát a hölgyikézés sem túl magasröptű, de ettől függetlenül lehetett tapasztalatlan vagy nagyon is sok rossz tapasztalattal felvértezett az ügyintéző, de szimplán tapintatlan is.

2021. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!