Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszió lehet vagy csak...

Depresszió lehet vagy csak unalom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szinte minden nap szét unom magam. Már azokat se szeretem csinálni amiket eddig sosem untam meg mint a netezés, youtube videók nézése...Mindig veszek nassolni valókat és üdítőket de már azokat is lassan eszem, iszom van hogy még marad holnapra is, pedig korábban gyorsan eltűnt mind. Van, hogy csak bámulok magam elé. Nincs rossz kedvem úgy csak unatkozom, de van amikor szomorú vagyok. Már a régi dolgok nem érdekelnek. Van egy hobbim amit még úgy szeretek csinálni de ma ahhoz se volt kedvem. Ez a buszozás, csak úgy felülök egy buszra és elmegyek végállomásig majd vissza haza és ezt szeretem, mert nem kell átszállnom, leghátul ülök így átadni se kell a helyet, csak nézek ki és bámulom a tájat meg közben gondolkozok, fura amúgy ez a hobbi vagy időtöltés? Tudom, hogy céltalan de engem szórakoztat viszont ma érdekes nem volt hozzá kedvem, lehet az idő miatt mert ma túlnyomóan felhős és lehűlt is a levegő de szeretem az ilyen időt, imádom a viharos időket, amikor tiszta szürke az ég, kellemes. Most is néha felhőket nézek, ez valahogy elvonja a figyelmem az unalomtól. Ha csak unalom, mit tehetek ellene ha nincs kedvem semmihez szinte?

2022. máj. 29. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Unalom.
2022. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak unalom, vagy enyhe depresszió max. Én is sok hobbim egyszerűen megutáltam már...lehet jó lenne egy kis pörgés az életbe.
2022. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, én is ezt szoktam csak nem busszal, hanem autóval.

Elautózni valahova random, a cél nem is lényeges szempont csak maga az utazás. Zene és gondolatok szárnyán.

Szerintem részben depresszió, részben afféle helykeresés is.

Rossz időben én is lőve vagyok, úgy annyira nem buli az egész. Ilyenkor itthon ülök, próbálok olyan filmet, zenét és sorozatot keresni vagy könyvet...ami visszaadja az elveszettség érzést.

2022. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A belső dialógusodra ügyelj!
2022. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sok dopamint fogyasztottál. Próbálj kevesebbet fogyasztani és menj ki természetbe
2022. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!