Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt leszek ideges, ha...

Mièrt leszek ideges, ha valaki érdeklődik arról, hogy vagyok, mit csinálok? Azt érzem, hogy hagyjon békén.

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Pacsi: én sem szeretem az ilyen small talk-okat. Talán azért, mert úgyis nekem kell szembenézni a gondokkal, problémákkal, nekem kell megoldani, és egy ilyen kérdéssel semmit sem érünk el, nem vezet sehova. A zemberek nagy része ma már nem az empatikusságról híresek.
2022. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod, hogy igazán nem érdekli, csak kíváncsiskodik.
2022. máj. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Közeli ismerősöktől ezeket még benyelem, de ilyen jött-ment alakoktól ugyanez falramászásra késztet.

Bizonyos intelligencia fölött azért nem így közelednek egymáshoz emberek, inkább arról lehet szó, bizonyos szint alatt nem szeret bratyizni az ember.

2022. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert utálsz jópofis bájcsevejt folytatni azért.Nem vagy ezzel egyedül.én sem szeretem az ilyen kérdéseket mert vagy csak kíváncsiskodik vagy lexarja és csak úgy kérdezi.Főleg ha nem közeli ismerős,akkor mi a franc köze van hozzá?
2022. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó érzés tudni,hogy nem vagyok egyedül!
2022. máj. 31. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége csak azért kérdez a másikról, hogy utána tudja, hol kell kihasználni. Szerintem a small talk amúgy nem arról szól, hogy rögtön személyeskedik velem az illető, hanem pont fordítva, hogy váltunk néhány szót valami semleges témáról, de lehet én tudom rosszul.
2022. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor is így reagálok, ha olyan kérdezi,akit tudom, hogy érdekel. Mit lehet erre válszolni, higy hogy vagy? Jól és ennyi. Vagy rosszul. Ááá utálok magamról beszélni.
2022. máj. 31. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!