Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marketplace-es termékek...

Marketplace-es termékek átvételekor ha egy nő érdeklődik, miért mindig a pasija vagy ketten együtt jönnek el a cuccért?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam hirdetni Marketplace-en apró autóalkatrészeket és feltűnt, hogy még egy nő se jött el személyesen átvenni, hanem vagy a kanját küldte rám vagy pedig együtt jöttek. De ami a leginkább lényeges, hogy a fotóm alapján egyáltalán nem vagyok kétes arc, vékony, mosolygós, világos hajú huszonéves diplomás fiú.

Ennyire előítélesek vagy inkább gyávák a nők, hogy nem merik a saját kezükbe venni a dolgokat?



2021. jan. 31. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a párjaik féltik őket..(vagy magukat)
2021. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy azért mert a pasit nem érdeklik az olyan apró részletek hogy lebeszéljék, viszont mivel kocsialkatrész, mégiscsak a férfi ért hozzá jobban. Magamból kiindulva...
2021. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha megfogalmazodott benned ez a kerdes, akkor tuti, hogy azert vagysz arra, hogy a no egyedul jojjon ;) 😘
2021. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Az neked miért fáj, hogy az ember lányát elkíséri a párja valahová...? o.O

Amúgy a nők általában kommunikatívabbak, azaz inkább ők zsírozzák le messengeren, telefonon a vásárt, a pasik meg szeretik megnézni a műszaki cuccokat, alkatrészeket maguknak.

Vagy csak simán szeretnek együtt lenni. Hihetetlen.

2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha autóalkatrészekről van szó, akkor szerintem nem meglepő. Én sosem veszek ilyesmit (autós cuccok vagy bármi műszaki, elektronikai cikk) egyedül, mert nem értek hozzá, nekem bármit el tudnának adni. Úgyhogy mindig viszek magammal valakit (pl. sokszor apukámat is szoktam) aki nem csak rápillant, hanem meg is tudja nézni és el tudja dönteni, hogy most ez jó vagy sem.
2021. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Gyáva?

Inkább elővigyázatos, megfontolt, tudatos. De ezt te férfiként nem tudhatod.

Okos dolog online vétel során nyilvános helyen találkozni, és ha van lehetőség rá, kísérővel menni, mert sosem lehet tudni, ki az eladó/vevő.

Amúgy meg én nőként is ezt tapasztalom, akár vevő vagyok, akár eladó, semmi furcsa nincs ebben, csak te veszed ezt személyes sértésnek.

2021. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy gyáva lennék mert egy idegen férfihez egyedül nem merek elmenni. Annak meg mi köze van az egészhez hogy diplomád van?:D diplomások nem mászhatnak rá nőkre? Úgy tetted fel a kérdésed mintha direkt ez lenne a célod és zavar hogy egy csaj se ment még egyedül hogy bepróbálkozz
2021. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

nem vagyok gyava, csak olvasom a hireket, minden hetre jut egy megeroszakolas, emberoles stb. persze hogy nem fogok talalkozni egy inteneten megismert idegen ferfival egyedul, plane ha nem nyilvanos helyen tortenik az atadas, hanem nalatok otthon. ugyanugy a szerelot se hivom akkor amikor egyedul vagyok itthon.

nyilvan nem azt mondom hogy te neked barmi rossz szandekod lenne, de az ember mar nem mer kockaztatni.

2021. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Férfiként én se engedném a páromat ismeretlen helyre, hogy vadidegen férfival találkozzon.. mindegy, hogy egy egyetemistáról van e szó vagy sem.
2021. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Engem is mindig elkísér a párom, mit értek én az autóalkatrészekhez
2021. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!