Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha még senkinek...

Mit tegyek, ha még senkinek se kellettem?

Figyelt kérdés

Teszek azért, hogy találjak valakit, fenn vagyok társkeresőkön, járok rendezvényekre (akár egyedül is) stb. De ez nem elég.

Fiúk is, lányok is visszautasítottak. Lassan azt érzem, hogy mindegy mit teszek, örökre egyedül maradok és nem fog szeretni senki.

Ezek miatt én is egyre inkább utálom magam (nem ez az oka, hogy nem kellek senkinek, ez következmény, hisz amíg optimista voltam, addig se érdekeltem senkit).

Viszont azzal is tisztában vagyok, hogy minél inkább utálom magam, annál kevésbé fogok kelleni bárkinek, és akkor méginkább fogom utálni magam és ez egy öngerjesztő spirálhoz vezet. Ebből akarnék kitörni, de nem tudom hogyan lehetne.

Komoly kapcsolatban gondolkozok, de egyre inkább eszembe jut, hogy mi lenne, ha összefeküdnék egy-két sráccal, hátha az segítene, hogy legalább addig szeretve érezzem magam és úgy-ahogy rendbehozza az önértékelésem.

Kérlek adjatok tanácsot, mert nem tudom, hogy mit tudnék tenni.

20F (bi)


2022. máj. 31. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Amíg te magad se tudod mit és kit akarsz, akkor hogy találna már rád a megfelelő??
2022. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Elsőnek el kellene döntened, hogy most a fiúkat vagy a lányokat szereted jobban. Ha most csak úgy össze fekszel minden jött menttel, annak nem lesz semmi értelme.

Keres fel egy pszichológust.

2022. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy tudom. Expliciten le tudom írni, hogy mit akarok. Komoly kapcsolatot akarok egy fiúval vagy lánnyal (inkább fiúval, de ez részletkérdés, a lényeg, hogy kedveljem az illetőt).
2022. máj. 31. 23:33
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 - De miért kell eldöntenem? Ez hülyeség épp eleget viaskodtam magammal, hogy ezt be tudjam ismerni. Abban viszont egyetértek veled, hogy nem értelmes dolog összefeküdni mindenkivel. De ha nem találok senkit, akkor lehet több értelme van, mint a semminek (meleg társkeresőn valszeg egy órán belül találnék partnert).

A pszichológus nem rossz ötlet, de sajnos nem tudom, hogy hol tudnék ingyenes pszichológiai segítséget igénybe venni.

2022. máj. 31. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem akarom, azt mégis jönnek a nő jelöltek, még olykor a házas, gyerekes anyuka is, aki velem akarna félre menni. Nabumm, ez van. Előtte meg nem kellettem szinte senkinek sem, ami jó is volt úgy. Le merném fogadni, hogy amikor meg keresni fogok, akkor nem találok senkit, szóval pont ezért fogadtam meg magamnak, hogy végtelenül türelmes leszek és várok, míg beesik a hozzám való, ugyanis rájöttem, hogy ha nem görcsölök rá, akkor úgy sokkal könnyebb.

Talán ez a legjobb tanács, amit adhatok. NE görcsölj rá, ne keresd kényszeresen, megszállottan az igazit. Várj, majd úgyis eljön az. Amint eljutsz erre a szintre hidd el, jönni fognak lehetőségek azt ki tudja. Lehet köztük lesz az igazi is. Nyitott is legyél mindemellett.

2022. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Fogalmad sincs kit akarsz. És épp ez a gátja az egésznek.


Képzeld el a szitut. Osszejossz egy lánnyal. Aki később negtudja, hogy neked tulajdonképpen fiú is szóba jöhetett volna... Normális lány fejvesztve fog otthagyni.


Valahogy értéktelen egy ilyen hozzáállas, vagy inkább komolytalan. Nemcsak a kapcsolathoz, hanem az élethez is.

Döntsd el mit akarsz és utána menni fog.

2022. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Élvezd a függetlenség minden pillanatát :) én legalábbis ezt teszem :)
2022. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

"De miért kell eldöntenem? Ez hülyeség épp eleget viaskodtam magammal, hogy ezt be tudjam ismerni."



Ez tipikusan ha ló épp nincs, jó a szamár is.


Ezzel csak dugópajtit szerzel, komoly kapcsolatot tuti nem.

2022. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Legyél már kicsit kreatívabb, google.hu itt mindent meg fogsz találni. pszichológus
2022. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Ja adjunk tanácsot. Adunk, azzal meg vitatkozol. Végül is nekünk tök mindegy...
2022. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!