Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem magam egy roncs,...

Miért érzem magam egy roncs, értéktelen, ronda, nyomi senkinek amiatt, hogy lányoknak még sosem kellettem, egy sem járt velem, nem csókolt meg, egy szép lányt én kaptam le, de abból sem lett semmi?

Figyelt kérdés
Mintha én undorító lennék a lányok szemében úgy érzem, viszont, amikor az a szép lány szemétkedett velem, mégis el tudta érni, hogy megcsókoljam és nem ellenkezett, ellenben azóta sem és azelőtt sem éreztem, hogy bármelyik vonzó, szép lány akarna tőlem egyáltalán valamit, de még csak a nem vonzó lányoknál sem éreztem vagy lálttam a vonzalom jeleit igazából, mintha senkinek sem kellenék és nagyon elszomorít ez, mert én tényleg folyton arra vágyom, már nem is tudom hány éves, kistaknyos korom óta, hogy legyen egy barátnőm, akivel szeretjük egymást és minden jót csinálunk közösen. Viszont pont azért, mert nem kellek a lányoknak, emiatt nagyon befelé fordúló, visszahúzódó, gátlásos, félénk, szerény srác lettem. Egyetlen erényem, hogy elég okosnak számítok a többiek között mindig kitüntem a tudásommal, pedig gyakran próbáltam elrejteni, hogy milyen okoska vagyok, nehogy noymi strébernek nézzenek, mert amúgy utálok tanulni csak van elég sok dolog amit könnyen megjegyzek, főleg, ami érdekel és emiatt látszom okosnak, értelmesnek. De ezt leszámítva semmi sincs bennem, ami egy lány számára vonzó lenne, sőt szerintem ez amúgy sem vonzó, hisz hány bunkó, buta, de alfahím srácnak van barátnője és hány magányos, értelmes, magamfajta fiú van egyedül. Szóval összességében nincs is okom már hinnem, hogy van lány, akinek én kellenék, főleg, hogy sosem adjank semmi egyértelmű jelet, legjobb esetben is csak félreérthetőeket kaptam. Az a szép lány, az egyetlen, akivel smároltam és csak azért tettem meg, mert hagyta, hogy közeledjek felé és gáz vagy sem, de én egy perverz állat is vagyok és nagyon megkívántam, de még így csak csókig jutottam el vele, szóval még normális szexben sem volt részem csak pettingben egy másik lánnyal, bár ő egyáltalán nem is vonzott arcra, nem volt esetem.
2013. nov. 8. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én érzem magam szar embernek.Nekem se jön össze semmi és még sírni se sírok?:(
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom introvertált vagy. Feltehetőleg racionális beállítottságú is, ha igaz amit leírtál. Így első tippre INTX. A hisztis mivoltodat ráfoghatod a fiatalságodra. De ne aggódj, később sokkal aszociálisabb leszel és nem fogsz ilyen hülyeségeken problémázni. Amúgy meg csinálj egy MBTI tesztet, kíváncsi vagyok, mennyire jönnek be a tippjeim. Másrészt legalább megbékélsz magaddal és talán magabiztosabb is leszel. Ja meg csinálj egy EQ tesztet. IQ-t ne, nem biztos hogy jót tenne a magabiztosságodnak;D
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"IQ-t ne, nem biztos hogy jót tenne a magabiztosságodnak"


[link]

2013. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Haver, ha annyi erőt beleölnél a csajozásba, mint amennyit a rinyálásba, akkor megdugtad volna már a világ összes csaját...
2013. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem inkább valami ISFx, aki csak mondja, hogy okos. (Ettől még nem biztos, hogy az.)
2013. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok lánynál próbáltakoztam már de csak inkább neten, személyesen talán úgy jó, ha 5-6 lányt szólítottam le, de elég szar eredmények miatt már kb. lassan két éve volt, hogy utoljára egyedül leszólítottam lányt, azóta csak neten próbálkozok, a szép lánnyla is fb-ről jött össze a tali, szerencsémre belement a vakrandiba, de más lányok képet kérnek és hát képne rondának látnak ez a sajnálatos igazság, néha azt mondják nem rossz kép, de nem ez a jellemző, hogy rajonganának értem, így semmi önbizalmam.
2013. nov. 8. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:

#5-nek

#2 vagyok

13 évesen én is éreztem ilyeneket néha, csak akkor még nem volt divat ezeket kiírni publikus oldalakra. INTJ

De lehet igazad van, és ismét csak a saját típusom látom bele másokba. Sőt, valószínű.

2013. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Régebbben csináltam ilyen tesztet, INTJ-t adott, de most nem ez a lényeg... Nem szoktam kérkedni, hogy okos vagyok a tanárok mindig felfigyelnek rám minden suliban, ők hívtak versenyekre meg kedveltek, láttam, hogy értelmesnek tartanak még ki is mondták, azért kösz, hogy ennyire le akartom húzni és ezen vitáztok, hogy valóban okos vagyok-e vagy sem, de ez nem is érdekel, szart sem érek vele, inkább legyek egy iszonyat hülye, gátlástalan állat, akire buknak a lányok mint ilyen kis semmi...
2013. nov. 8. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra. Képzeld magad a helyünkbe, és hogy hány ilyen 'hisztihez' van szerencsénk. Amúgy hány éves vagy? Sztem várj. Várj addig, amíg egyre több olyan lány lesz, aki az intellektuálisabb srácokat kedveli, nem a hétvégi partiarcokat. Hidd el, van ilyen:) Amúgy rám is felfigyelnek a tanárok, nagyon jól kijövök velük, mert érdekelt az anyag. És én sem tanultam, hanem megjegyeztem ami érdekelt. Ez ilyen dolog, a személyiségeddel jár, tanulj meg ezzel együtt élni.
2013. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk pasiként még könnyebb, hidd el:D

olvasd el ezt:

[link]

2013. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!