Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kétgyerekes családok kisebb...

A kétgyerekes családok kisebb gyerekei el vannak nyomva?

Figyelt kérdés
Én el voltam. Más sorstársam is?
2022. jún. 1. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Családfüggő. Van ahol meg az első van elhanyagolva.
2022. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki nem volt elhanyagolva soha.

Nem lehet általánosítani.

2022. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 tesóm van. Együtt 5 en vagyunk, én születtem 3 ként, és úgy érzem kevesebb figyelmet kaptam mivel megszületett a 2 fiatalabb tesóm. Volt idő amikor nagyon féltékeny voltam az utánam született gyerekre. De most már semmi gond nincs közöttünk.
2022. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Isti22 ***** válasza:
100%
Szerintem én több figyelmet kaptam, mint nővérem.
2022. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a testvérem (6 évvel fiatalabb, ő is lány, én is), ő volt sztárolva, és én voltam leszarva, elnyomva kb. Az ismerősöknél, barátnőknél is ezt látom, ritka, ahol a kicsi van elnyomva.
2022. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Én azt látom, hogy a nagyobbak vannak elnyomva. Na, ennyit ér az általánosításod. :D

Én is semmivé lettem, ahogy megszületett a testvérem és még több barátnőm is van, ahol a fiatalabb testvérek mellett, ők már csak "voltak", egy "futottak még" kategória. Max vigyázni a kisebb tesóra voltak jók.

2022. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Normális családoknál egyik sincs elnyomva, de ahol gond van, ott elsöprő arányban figyeltem meg ezt a nagyobbik kárára. A kisebbnek minden is el van nézve, mert hát ő még kicsi.
2022. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kisebbik testvér vagyok és én el voltam nyomva. Nagy köztünk a korkülönbség, az egész családban nem volt egy korombeli sem, emiatt gyakorlatilag egyedül nőttem fel, nem nagyon foglalkoztak velem, második gyerekként már unalmas voltam ugye mindenkinek, a családi összejöveteleken csak félre voltam ültetve, hogy maradjak nyugton, csendben, míg a felnőttek beszélgetnek stb. Felnőttként sem érzem magam a családom tagjának.
2022. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki család, bátyám volt az első gyerek és az első unoka anyai és apai nagyszülőknek is. Ő volt A trónörökös. Amikor megfogantam az egész család ki volt akadva, hogy mi lesz így Lacikával, mamám hetekig fűzte anyámat, hogy vetessen el, de nem lehetett a szocpol miatt. Utána kiderült, hogy lány vagyok, ez sem segített. A helyzetemet tovább rontotta, hogy tesóm egy gyönyörű szőke hajú, kék szemű baba volt, én meg göndör, barna hajú, barna szemű, kövér, mamám szerint, mint az ördög, ami utána rám is ragadt. Szóval gondolhatod, mintha nem is léteztem volna.
2022. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban inkább a húgom volt a kedvenc, családi összejöveteleken meg a nálam fiatalabb unokatestvérem.
2022. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!