Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok csak szerintem elfogadh...

Lányok csak szerintem elfogadható ha én miközben várok a buszra és pisilnem kell elmegyek egy fal mögé ami eldugott hogy elintézem a pisit, más is van így ezzel? Baj ha otthagyom a zsepimet hozzáteszem városba van ezért nem büntethetnek meg? 17/L

Figyelt kérdés

(Nállunk ez mindennapos gyakran együtt megyünk a csajokkal) dolog Privátorka nem válaszolok!

Válaszokat köszönöm



#pisi #pisilés #közös pisilés #Városba pisilés #Köztéri pisilés
2022. jún. 1. 14:41
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Számomra a feltételezés is meglepő🤨
2022. júl. 2. 22:18
 32/60 anonim ***** válasza:
87%
Számomra meg az meglepő hogy a hatezer pisis pelenkás kakis kérdés után sem unod a témát :D
2022. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
95%

"hozzáteszem városba van ezért nem büntethetnek meg"

Dehogynem, ezt rosszul tudod.

2022. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
15%

Igaza van mindenkinek, aki nem tartja jónak igazán, de íme az én történetem.

Buliból mentem haza két barátnőmmel, elég sokat megittunk mind a hárman, kellett már pisilnünk, nekem kakilnom is. Az egyik barátnőm bement a buszmegálló mögé és ott kipisilte magát, mi viszont a másik barátnőmmel még mondtuk is neki, h ez ciki.

A buszon már megbántam, hogy én nem pisiltem, elképesztő fájdalmaim voltak, annyira kellett már.

Aztán a többire csak halványan emlékszem, mert nem voltam valami józan, de az biztos, hogy mire hazaértem, már be voltam pisilve, meg a barátnőm is.

Levettem a ruhám, és bedőltem az ágyba.

Reggel, mikor fölébredtem, iszonyatos bűz csapta meg az orrrom.

Ránéztem a földön heverő bugyimra, és tiszta kaki volt, ahogy az egész ágyneműm is, amit a fenekemmel összekentem.

Szóval tanulság: egyrészt ne igyátok tökrészegre magatok, másrészt ha már nagyon kell, akkor pisiljetek és kakiljatok az utcán. Higgyétek el, jobb, mint a bugyitokba.

22/L

2023. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb szórakozóhelyen van wc, házibuliban meg evidens hogy van, de mindegy. Ha valaki olyan szintre issza magát az megérdemli hogy össze is szarja magát. Nehogy már a többi embernek kelljen nézegetnie a szart az utcán, meg ráncigálnia kisgyereket + kutyát nehogy belemenjen, csak azért mert valami címeres balf*sz iszik mint a gödény és úgy gondolja ez felhatalmasítja, hogy állatként viselkedjen. Gusztustalan ez a komment elejétől a végéig.
2023. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
13%

Igen, a szórakozóhelyeken van wc, de ott még nem kellett mennünk. Hazafelé jött ránk.

Tudom, hogy nem jó ennyit inni, oké? De ne mondd, hogy te még soha nem voltál részeg?

Az utcán szarni nem állatias, megelőzhető vele a beszarás.

2023. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kocsmában akármennyire próbálod, még nem tudsz, és hazáig akármennyire akarod, nem bírod ki, akkor meg kell állni útközben. Nem bugyiba, nem buszmegállóban, nem ágyba.
2023. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

"a földön heverő bugyimra, és tiszta kaki volt, ahogy az egész ágyneműm is, amit a fenekemmel összekentem"

Ezt nem magyarázza az, hogy mit csináltál az utcán. Otthon gondolom van WC, ahogy tiszta fehérnemű, pizsama is.

2023. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%

#38-as

Igen, mivel az utcán nem csináltam semmit. Épp ez az, hogy kellett volna.

Otthon van WC, pizsama, meg fehérnemű is, de hullarészeg voltam, levetkőztem, aztán kidőltem. Csak annyit fogtam föl, hogy valami nem oké, de tisztálkodni már nem voltam képes.

#37-es, igazad van. De annyit igazítanék, hogy a bnőm sem a buszmegállóban csinálta, hanem mögé ment az árokba.

2023. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy számodra elfogadhatóbb az, hogy nem iszunk annyit hogy otthon ne legyen lélekjelenlétünk elmenni a wc-re, mint hogy oda szarunk az utcára mert annyira leittuk magunkat. Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy talán mégis Viktorunknak van igaza, nem kell ide demokrácia... Az ilyen embernek is ugyanannyit ér a szavazata mint egy művelt, illedelmes, intelligens orvosnak vagy ügyvédnek
2023. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!