Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legdurvább dolog, amit...

Mi a legdurvább dolog, amit megtennél, ha sosem büntethetnének meg érte, semmilyen hátrányos hatással (leszámítva a saját bűntudatod) nem lehetne rád (pl. senki sem tudná meg)?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy biztos lehetnél benne, hogy tényleg nem buknál le. Tegyük fel, hogy nem kellene tartani jogi következményektől, sem az ismerőseid megvetésétől. Csak te tudnál róla, tényleg SOHA nem kaphatnának el. Lopnál? Csalnál? Gyilkolnál? Semmit sem tennél?

2020. máj. 12. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Úgy felrúgnám a volt nevelőapámat, hogy lukat ütne az égen. Szó szerint.
2020. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Kifosztanék egy plázát
2020. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Lopnék néhány milliárdot, akiknek nincs pénzük, azokat meg kiröhögném. Ez elég durva?
2020. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Clay Morrow ***** válasza:
78%

Több dolgot is lehetne? Mert akkor kb. mindent kipróbálnék.

Ha csak egy tettre kéne leszűkítenem, az már több gondolkodást igényel..

2020. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Mennék a bankba.😆
2020. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


#4 Alapvetően én egy dologra gondoltam... mármint, ha lenne erre lehetőség, mi az a "legdurvább", amit megengednél magadnak. Olyan értelemben gondolom ezt, hogy ha lenne erre lehetőség, akkor a) szívesen lopnál mondjuk valakitől (mondjuk akinek úgy sem hiányzik) jó pár milliárdot, illetve b) szívesen kinyírnál valakit, aki mondjuk régebben bántott, akkor itt nem azt kell kiválasztani, amit - józan ésszel, ha csak egy lehetőséged van - inkább megtennél, hanem azt, ami a te értékítéleted szerint a "legdurvább", de még képes lennél megtenni. (Nálam ez a b) a fenti példában, de ugye kinek mi... :D)

2020. máj. 12. 21:53
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Amit az első válaszoló. Mellé letépném a f.a.sz.á-t is.
2020. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
(Mármint nálam a b) verzió a durvább. Nem lennék képes megtenni, csak abszurd példát hoztam, hogy érthető legyen, mire lennék kíváncsi.)
2020. máj. 12. 21:55
 9/22 MBbpg válasza:
89%
Én valszeg nem csinálnék semmit... A bűntudat életem végéig kísérne, szóval nem érné meg..
2020. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
84%
Gyilkolnék :)
2020. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!