Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötelező bajba jutott...

Miért kötelező bajba jutott totál VADIDEGEN gyereken vagy felnőtten segíteni? És mi az, hogyha nem segítek, akkor büntethetnek?

Figyelt kérdés
Hogy jönnek ahhoz, hogy megmondják nekem vagy másnak, hogy mit csináljak?! Nem az én rokonom, ismerősöm, segítsen rajta az, aki ismeri őt.
2021. febr. 20. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Mégis ki kényszeríf erre téged?
2021. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, neked súlyos elmebajod van, az egyszer bizonyos...
2021. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 senki, csupán felidegesit, hogyha nem segítek egy számomra Senki emberen, akkor azért börtönbe is mehetek. Ismerős, rokon, barát, az más..
2021. febr. 20. 13:30
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert normális empatikus ember segít a bajban lévő embertársán.
2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Gondold magad a másik fél helyzetébe! Teszem azt, leestél valahonnan, vagy felborultál az autóddal, összetörted magad, mozdulni sem tudsz. Valakinek mentőt kéne hívnia, de mindenki csak elhajt meg elsétál melletted, mert hát nekik vadidegen vagy. Mit éreznél?

Persze a legtöbbekben van annyi emberség hogy hasonló helyzetben amit tud, magától megtesz hogy a sérült segítséghez jusson, de aki csak egy érzelmi hulladék, őket jobb híján törvénnyel kell motiválni.

2021. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Múltkor egy öreg néni összeesett velem szemben. Kihalt utca, sehol senki, nem is látták volna, ha nem segítesz. Te tényleg otthagytad volna, vérző fejjel, hogy tőled aztán meg is pusztulhat? Nekem eszebe se jutott, automatikusan rohantam oda segíteni és tárcsáztam is már a mentőket. Nem bírnék tükörbe nézni, ha rajtam múlt volna egy ember élete. Benned nincs ilyen késztetés?
2021. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4 embertársain, na ettől a dumától hányok 😁😁😁😁.. Am meg ha bajba kerülök, és nem segít senki, max megdöglök, nagy dolog. 😁😁😁😁
2021. febr. 20. 13:45
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Látszik, hogy egy éretlen birka vagy még 😂😂😂😆
2021. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
És ha anyád vagy testvéred vagy szeretted döglik meg, mert mindneki elhajt mellettük, az se érdekelne? :)
2021. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Micimacko67 ***** válasza:
81%
Ne etessétek a trollt!
2021. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!