Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek elítélendő ha egy...

Szerintetek elítélendő ha egy 41 éves nő bikinis képeket tölt fel magáról a netre?

Figyelt kérdés
Az exem ezt csinálja, az új pasijával nyaral, aki csak 29 éves és mindig úgy kommentel a képekhez mintha csak a tájat vagy a vizet avgy a kaját akarná bemutatni, de mindig úgy csinálja, hogy ő is rajta legyen bikiniben. Nem tudom mire jó ez de elég szánalmas ennyi idősen már nem?
2022. jún. 3. 19:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Kutyát sem érdekel
2022. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem, azt tölt fel a netre amit akar, neked meg közöd semmi. Ha nem tetszik tiltsd le.
2022. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Tegyel mar szavazast
2022. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
3%
Gáz
2022. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
79%

Ha 41 évesen is jól néz ki, miért takargatná magát? Nekem is sok 40+ ismerősömről van fent itt-ott bikinis kép.

Az, hogy 29 éves a pasija...az mondjuk kissé furcsa, de ha jól kijönnek, ebbe sem lehet belekötni.

+ Az exed! Felejstd el, ne érdekeljen, hisz nem véletlenül az exed.

2022. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%
Egy bizonyos IQ szint alatt nem gáz, sőt, szinte elváras is!
2022. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem akkor is szánalmas, ha 20-as, 30-as vagy tini rak fel olyan képet.

(Nem irigységből mondom és megsavanyodott sem vagyok, szerencsére csinos vagyok és inkább látom magam szépnek, mint rondának,de szerintem akkor is szánalmas az e fajta magamutogatás.) 30N

2022. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
A kulcsszó itt AZ EXEM.
2022. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
40%
Maradjunk annyiban, hogy neked az faj, hogy jol erzi magat, boldog az uj parjaval. Amit nem is csodalok azok utan, hogy (felteszem hasonloan 40-es) pasaskent a gyk-ra kell errol kerdest kiirnod.
2022. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%
Rácsavarodtál az exedre, ahelyett, hogy találnál egy új hobbit. Minek kínzod magad? Úgysem tudlak meggyőzni gondolom, de a legrosszabb, amit magaddal tehetsz. Amúgy miért lenne gáz? De megértelek, ha az én csodacsöcs exem lenne bikiniben, a netet is letiltanám három évre legalább és elmennék tanulni valamit vagy elvonulni valahova, mittudomén, csak ezt hagyd abba.
2022. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!