Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Girlll3 kérdése:

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki a barinőjével intézteti a konfliktusát?

Figyelt kérdés
Mondjuk vki nem hagyja békén és a barinője hívja fel kiosztani az illetőt. Csak szerintem szánalmas és férfiatlan? Tetejébe egy nővel van konfliktusa és az nem hagyja békén.

2022. jún. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Önállótlannak gondolnám.
2022. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan férfiből akinek "barinője" van, abból kinézem.

Amúgy meg lehet ilyen karakán a csaj hogy inkább kiáll a barátjáért. Láttam már ilyet.

2022. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát pasiként egy nő ellen nem nagyon lehet mit tenni, mert ha megruházom az meg megint baj. A nemet meg elég sok csaj annyira se fogja fel mint mi pasik.
2022. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nagyon tetszik, hogy vannak ilyen érett férfiak is.

Mert a legtöbb nem a barinőjével intézteti az ilyesmit, hanem anyucival.


By the way, én is az a fajta vagyok, hogy ha valaki a férjemet bántja, annak átharapom a torkát. A férjem eléggé békés természetű, én viszont sárkányként viselkedek, ha bántják a szeretteimet.

2022. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
4. Hát figyelj, nekem anyum egészségügyi dolgozó, így miután munka mellett az eü. sulit csináltam, akkor tőle kértem segítséget, szerintem nem szégyen segítséget kérni senkitől, ha nem tudsz valamit. Sokkal inkább az a szégyen, ha valaki kérdez és megkapja, hogy ennyit se tudsz?
2022. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miss Kick-boxer lenne?
2022. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!