Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik voltak valaha Erasmus...

Akik voltak valaha Erasmus program részesei. Miben változtatott meg benneteket a kinti félév?

Figyelt kérdés

Erasmus= fél év egy partneregyetemen.

Hogyan tudnád összefoglalni? Milyen érzés volt egy nemzetközi közegben lenni?

Tulajdonságokban, emberileg,bármiben változtál e?

Hogyan tudnád leírni az Erasmusod? Milyen értékekkel jöttél haza amit magadról tanultál?



2022. jún. 3. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Vilagszemlelet valtozas. Rengeteg kulfoldi baratom lett. Rajottem, h milyen jo hely Magyarorszag.
2022. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Magabiztosabb, eltökéltebb, és sokkal jobb lett a hangulatom.

Segítőkésszebb lettem az ember társaim felé, és talán egy kicsit boldogabb.

Külföldön az emberek, legalábbis akiket én meg ismertem, sokkal többet meg tesznek a sikerért, mint itthon az országban.

Magyarországon sokan, csak a protekciót használják ki, és csak ezzel szeretnének előrébb jutni az élet különböző területein.

Ennek már lassan 10 éve, azóta Németországban élek. Itt az emberek jobb kedvűek, és talán barátságosabbak is. Kevesebb rajtuk a stressz és az idegeség, más az élet külföldön. Magyarország legnagyobb problémája a politika, túl nagy a korrupció. Nem szeretem volna a kérdésbe ezt bele keverni, de sajnos a politikai helyzet minden országban, az egész életre ki hatással van, az emberekre.

2022. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kérlek megírnátok melyik országban voltatok?
2022. jún. 3. 23:03
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Hogy mennyire semmi értelme nem volt kimenni.
2022. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
#1 Belgium
2022. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
En is Belgiumba megyek. Milyen volt ?
2022. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Wallon v flamand rész?
2022. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Miért is lettem ldpontozva? Teljesen a kérdésre válaszoltam.
2022. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Flamand #7
2022. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Belgium-Liege

Ami tetszett: sör-sajt-csoki

Rengeteg uj embert ismertem meg, uj kulturak, szokasok lettek az eletem reszei. Pl.olaszok megtanitottak tuti carbonarat kesziteni. Az egyetemen teljesen uj szemleletet kaptam, rajottem h a magyar alapkepzes kivalo. Nyelvtudasom rengeteget fejlodott. Tudasom kiszelesedett. Az oktatok sokkal diakcentrikusabbak.

Rengeteget utaztam a vonatberlet jo ara miatt. Belgiumban gyonyoru varosok vannak es kicsik a tavolsagok. Leuven v Brugge a vilag legszebb helyei!

La care-vilag legjobb bulinegyede


Ami nem tetszett: a belgak utaljak a kulfoldieket, csak nem belgakkal tudtam baratkozni, haverkodni. Pocsek az idojaras: 4 honapig esett az eso es soha nem sutott a nap, ettol eleg depis lettem. Pocsek a kaja, a zoldsegeknek-gyumolcsoknek nincs ize ( kiveve eper es uborka, barack egzotikus gyumolcs!). Allandoan azt lestek hogy lopok-e, mert a romanok ott a keleteuropai imazst elegge leromboltak. Magyarorszag=Romania.

Nagyon lenezoek a kelet-europaiakkal.

2022. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!