Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok vannak ami...

Milyen programok vannak ami alapján megtudom változtatni az IP címet és pl russiatodayt esteleg tudnám olvasni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] a ProtonVPN, Windows-ra/Linux-ra elérhető, és én 6 hónapja használtam utoljára, nem kell telefonszám a regisztrációhoz, ráadásul, 1 hétre próbaidőszakot is kapsz. Remélem még aktuális az információ, hogy vannak Orosz szerverek rajta. A letöltési link:


[link]


[link]

2022. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legálisan megjehet tenni? vagy illegálisnak számít?
2022. jún. 2. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a legális módszert írtam le :D Az összes VPN legális, akkor lesz illegális a dolog, ha olyat csinálsz vele, ami törvénybe ütközik, de ilyet ne csinálj.
2022. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze semmi olyanra nem gonmdoltam ,csak arra hogy érdekelnek az orosz hírek is .csak az eu minden ororsz hír oldalt blokkol.
2022. jún. 2. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, ez csak ilyen, amikor leírom, hát ez ilyen megszokás, mert általában, van aki meggyanusít ezzel, mondjuk itt még új vagyok. Nos hát, kérdező, sok sikert hozzá, és ne feledd, ha esetleg, MSI intaller hiba volna a ProtonVPN-nél, tudok segíteni.
2022. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!