Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ezt? Hogyan...

Miért érzem ezt? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Őszintén szólva egy barátom sincsen. A suliban egész nap egyedül vagyok. És annyira rossz, hogy látom, mindenkinek van élete, haverkodnak, ebéd közben nevetgélnek, beszélgetnek, én pedig egyedül vagyok. Facebook-on szervezgetik a hétvégi programokat, én pedig hétvégén is a 4 fal között ülök és unatkozom, mert senki nincs, akivel bárhová is elmehetnék. Hiányzik az életemből nagyon, hogy valakikkel elmenjek biciklizni, sétálni, dumálni, vagy bármi ilyen program. Év vesztes vagyok, ezért ötödikes, és ilyen korban, azért már más évfolyamokból is megvannak a baráti körök, ezért oda se nagyon menne a beilleszkedés, főleg nekem, nehezen barátkozom, viszont nyitottnak, jó fejnek tartom magamat (nem egóból). Ez az én hibám volna? Esetleg tudtok ajánlani valami internetes oldalt, vagy bármi tipp, minden jól jön.

Értelmes válaszokat kérnék köszönöm!



2012. ápr. 26. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül...15/L és 9.-es
2012. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is!
2012. ápr. 26. 18:29
 3/3 anonim válasza:
Ha ennyire nincs egy barátod sem, lehet hogy mégis benned van azért a hiba. De a Facebook nagy segítség lehet. Keress embereket akik a környékeden élnek és vedd fel velük a kapcsolatot. Ismerd meg őket és barátkozz össze velük. Nem fontos, hogy az iskolából legyen meg a baráti köröd.
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!