Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek fura?

Ez szerintetek fura?

Figyelt kérdés
Nagyszüleim haza üresen áll falun. Szüleim nem tudják meg mit kezdjenek vele. Apám eladna, anyám nem. Én meg szeretek oda járni. Annyira jó kiszakadni a mokuskerekbol. Felulok buszra, kb. 1 óra út. A körülmények elég nomád pl. nincs villany mert kijelentettek. De nem is a ház érdekel engem hanem az udvar és a kért. Szeretek ott tenni gazolok kicsit kapalok szedek gyümölcsöt napozok netezni ott is tudok. Aztán este hazajovok. Szeretem azt a zárt, privát helyet. Ott egyedül vagyok. Ma szembesültem vele hogy ezért egyesek furanaksk, különösnek hülyének tartanak. Úgymond miért jarogatok én oda aztán mi a fenét csinálok en ott egyymagsmbsn? Szerintetek is ennyire gáz ez így?,Merthogy lány vagyok 21 éves. Remetenekltek készülök?
2022. jún. 5. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fura nincs benne, ha szeretsz egyedül a kertben lenni. Elfoglalod magad, pihensz, feltöltődsz. Sokan szeretik ezt.
2022. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt furcsaljak, hogy egyedül. Mikor jövök vissza busszal a megalloban már 2. esetben mondta valaki. Meg a családban is húgom, el nem tudja képzelni mit tudok én ott órákig csinálni. Mintha a korom miatt kötelező lenne állandóan társaságban lennem.
2022. jún. 5. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura.Ők a furák
2022. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsen ebben semmi fura. Sőt, ha tehetném, én is ugyanígy elvonulnék időnként.
2022. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, sokan nem tudnak rendesen kikapcsolni.

De ha sűrűn csinálod akkor tényleg furcsának tűnhet!

(A nagyszüleid biztos örülnének ha látnák mennyire jól érzed magad náluk!🙂)

2022. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a dédimamám házába jártam sokat, előtte a tesómék laktak ott és úgy volt, hogy az enyém lesz, de addig még várnom kellett és rohadt jó volt lejárni. Ott nyugi van, csend és a szomszéd utcában van, de olyan mintha egy külön település lenne kb, olyan más és jó a környezet ott és egyébként az én környezetem sem tudta, hogy mit tudok ott csinálni de napokat ültem ott simán az udvaron es élveztem a nyugit, a környék cicait és én is szerettem rendezgetni az udvart:) sajnos nem lett az enyém, de azért jó volt lent időt tölteni nekem is
2022. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én 20 évesen vagyok így
2022. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!